Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Be tudnak hozni a lakásomba...

Be tudnak hozni a lakásomba egy 95 cm széles ágyat, ha az ajtóm csak 86 cm széles?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Be. Átlósan.
2018. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

hát hacsak nem ténylegesen kocka, akkor van rá esély...

Mondjuk oldalra fordítva valószínű.

De azt is tudni kéne, hogy hol, milyen messze és milyen elrendezésben vannak falak.

Elképzelhető, hogy nem megoldható, de nagy esély van rá, hogy igen.

2018. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

#2

Nem valószínű, hogy a szemközti fal másfél méterre van, de még akkor is. Bedugják az ajtón elfordítva és azonnal a plafon felé fordítják. Kivéve, ha a plafon is másfél méterre van! :D

2018. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%

Simán. A nagy franciaágyak is valahogy bekerülnek a házakba. :D

Persze nem egyszerű, megy pár anyázás közben és kell az erő, de megoldható majdnem minden esetben.

2018. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Ablakon beadni nincs lehetőség, Mi igy oldottuk meg .
2018. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha a fentiek mind kudarcot vallanak, még mindig meg lehet vizsgálni, hogy szét lehet-e szedni, lábaitól, fejtámlától meg lehet-e szabadítani, hogy kisebb legyen.
2018. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az nem kérdés, hogy be tudják-e. Inkább az a kérdés, hogy szeretnéd-e, hogy bevigyék? :-)
2018. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám a pici panel félszobába be tudták tenni a 140 széles franciaágyat, pedig mindenhol igen szűk volt a hely.

Én előtte mindent lemértem, az ajtó szélességét, az ágy hosszát, széltét, magasságát és épp hogy-ra jött ki. A szállítók először közölték, hogy ez nem fog beférni, de mondtam, hogy le van mérve, marad kb. 2-3 centi, úgyhogy be kell férjen. Sikerült is.

2018. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Az ágyat ahogy összerakták úgy szét is lehet szerelni és ugy már könnyen bevihető!
2018. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, az lemaradt, hogy szétszerelve hozták, de a szélességén ez nem változtatott.
2018. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!