Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szoba rendezési és festési...

Szoba rendezési és festési tippek! Kaphatnék egy kis segítséget valakitől?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Azért jobb lenne, ha leírnád, hogy miben kellene pontosan a segítség.
2010. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most költöztünk van egy 13 éves lánykám akinek rengeteg cucca van és most az eddig kb 30 négyzetméteres szobája helyett egy 20 négyzetméterest kapott. Van neki egy 200cm hosszú szekrénye komód fotel, ágy fésülködő, iró asztalpolcok. Hogyan tudnám ugy berendezni vagy valami program segitségével megnézni h ne legyen túl zsúfolt és milyen szint ajánlotok cseresznyeszinű padlóhoz. Narancs vagy zöld?
2010. jún. 22. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A polcot talán falra lehetne szerelni (nem tudom milyen polc), talán az íróasztal fölé. A szekrénysorba be lehetne kombinálni az ágyat, a fotel mehetne ezekkel szembe és mellé a komód. Mondjuk azt nem tudom, hogy mekkora bútorokról van szó. A cseresznye színű padlóhoz nekem inkább a vajszínű fal passzolna valamilyen a padló színével harmonizáló díszcsíkkal.
2010. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek-www.ahogytetszik.com-Szükség lenne több infóra!
2010. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!