Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit rakjak a brokkolihoz 7...

Mit rakjak a brokkolihoz 7 hónapos babámnak, hogy édesebb legyen, és szívesen megegye? Egyáltalán hogyan készítsem el? Répa szóba sem jöhet. Most kapná először. Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

A brokkoli nem édes.

2011. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alma?
2011. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem édes, ezért tettem fel a kérdést. :) De rosszul fogalmaztam, bocsánat.

Köszönöm az ötleteket, kipróbálom őket. Nem tudom miért, de az alma eszembe sem jutott. :))

Még egyszer köszönöm Mindkettőtöknek!

2011. febr. 28. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem evett, akkor miért akarod neki édesíteni? Lehet, hogy imádni fogja...

Én csak magában turmixoltam a gyerekeimnek, de néha krumplival is, (imádták, csakúgy mint a cukkinit- ez a két nagy kedvenc nálunk)


Szerintem próbáld meg édesítés nélkül, megpárolod, turmixolod, kész, nem szerencsés hozzászoktatni az édes dolgokhoz a gyerkőcöket, jobb ha a natúr ízeket tapasztalja meg.


Ninamina ( 3 gyerekes)

2011. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én egy pici banánnal édesítettem
2011. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Almával! én is úgy csinálom neki, (alma-brokkoli-krumpli - és jó is)
2011. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csak krumplival adom mindig vagy rízzsel. Szereti az ízét magában, szerintem sem kell édesíteni, először próbáld magában.

Az én fiaim fokhagymásan szeretik nagyon.

2011. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat!

Valójában semmit nem akar megenni, a gyümölcsöt sem, a főzelékeket sem. Csak a cici. Naponta még 7x-8x szopik, semmi mást nem fogad el.

Ezért gondoltam, hogy ha édesebb lenne, megenné. De próbáltam magában is, meg almával is, sajnos sehogy sem kellett neki.

Azért köszönöm szépen a segítséget!

2011. márc. 1. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!