Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan vegyem rá anyámékat,...

Hogyan vegyem rá anyámékat, hogy ablak kellene a fürdőszobára, mert nagyon durván belátni, pont az ablak előtt van a wc ráadásul?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy az úttal merőleges, de nagy az ablak és főleg éjszaka durva, amikor ugye ki van világítva. Olyankor sötétben csinálok mindent.


Most is ülök a wc-n és pont jönnek az osztálytársaim autóval és megláttak, hogy ülök a wc-n.


Annyit mondtam anyáméknak, de hiába.



2018. okt. 1. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem a feneked látják, max. a fejedet :) Normális hangnemben javasold, hogy "anya, apa nekem ciki, hogy belátni a fürdőbe, szeretnék egy függönyt vagy valami más megoldást. Ti mit javasoltok?"
2018. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
obiban lehet kapni rolot,nekünk olyan van,este le lehet huzni nappal meg tudnak leskelődni
2018. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Kerhetnenk egy kepet arrol a wc-rol? Olyan kivancsi vagyok arra az ablakra, meg sose lattam olyan wc-t, ami mogott ekkora ablak lenne. Koszi elore is!
2018. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Beütsz két 20-as szöget az ablakkeretbe, aztán valami rongyot ráakasztasz, amikor ott vagy. Ennyi.
2018. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy kartont teszel az ablakba, amíg trónolsz.
2018. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem kell rávenni őket. Oldd meg magad akár engedik, akár nem. Amikor bemész a vécére, nem mennek utánad, azt csinálsz, amit akarsz: barkácsolni is lehet, kaptál elég ötletet, hogy hogy oldd meg.

Mellesleg miért a klotyóról gyk-zol?????

2018. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!