Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok venni kültéri...

Hol tudok venni kültéri napelemes karácsonyi díszeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Karácsonyra a kertet is szeretném feldíszíteni.Nagyon szeretnék ledes rénszarvast de nem találok napelemest csak olyat ami hálózatról működtethető.

Valaki esetleg látott már napelemest? Vagy esetleg van olyan hosszabbító/elosztó ami eláll a hóban is, hogy elég legyen csak az előtérben egyet bedugni/kihúzni?



2018. okt. 13. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak csak sokat nemérsz vele.Ugye jobb esetben télen használod ezeket amikor a napsütéses órák száma nagyon kevés.Ergo nemtud feltöltődni.Az elemeset ajánlom inkább.Kellemes díszítgetést :)
2018. okt. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Tudnál linkelni? Csak Ausztáliában találtam napelemest onnan meg ugye posta nem éri meg. Sima elemest nem látok sehol.

Amúgy tavaly napelemes kültéri égősort használtam és egész jól bírta. Este 5-6tól simán éget éjfélig.

2018. okt. 22. 14:55
 3/3 anonim válasza:
A Ledennél nézz szét. Én két éve vettem napelemes hóembert náluk. Hátha van rénszarvasos is!
2022. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!