Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valakinek még a kád szélére...

Valakinek még a kád szélére van a mosógép szennyvízcsöve kötve?

Figyelt kérdés
Nálunk nem, de az anyai nagyanyámnál igen.Engem nem különösebben zavar. Akinek a kád szélés van most is, azokat zavarja?Terveztek emiatt mostanában fürdőfelújítást?
2018. nov. 3. 09:53
 1/10 anonim válasza:
100%

Nálunk igen.

Egyáltalán nem zavar, mert én mindig csak zuhanyozni szoktam.

2018. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Sok embernek van így megoldva, főleg panelben, mert másképp nem is nagyon lehet. Nekem is így volt, nem zavart. Az már igen, amikor mosás közben fürödtem és az ölembe zúdult a mosógépből kijövő szennyvíz.:)
2018. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Én a különleges képességeim segítségével meg tudom állapítani, hogy van-e folyamatban mosás. :)

És ha van, akkor ha sürgős pl. délután munkába menetel előtt, csak zuhanyzok, így legrosszabb esetben a lábamat kell újramosni. De mivel percvisszaszámlálós, így meg lehet tippelni, hogy fog-e vizet kiengedni a következő percekben.


A kád széle egyébként túl alacsony lenne a mosógép igényeihez, így a kifolyócső íve egy civilizált kinézetű szigetelt rézdróttal fel van húzatva a kád végében lévő csaptelephez.

2018. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 L.. István ***** válasza:
83%
Nálunk így van. Ha nem zavar akkor nem értem a kérdést. Nem mosok és zuhanyzok egyszerre, ennyi.
2018. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Így lett volna, de tettem a mosdó alá egy mosógépcsatlakozós szifont. Másik lakásban a WC-öblítő csőbe kötöttem egy Y-al, és egy golyós visszafolyásgátlóval, hogy ha lehúzom a WC-t, a mosógép felé nem menjen a víz.
2018. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Laktam ilyen helyen albérletben és utáltam ezt a megoldást. Nem tartom higénikusnak. A kádat folyton tisztitani kellett, ha nem jól időzitettem alámnyomta zuhany közben a koszos vizet, sőt egyszer valahogy leesett a cső a kád széléről, nem vettük észre, elárasztotta a fél lakást.
2018. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, miért kellett az utolsót lepontozni, teljesen reális amit írt! Valóban nem higiénikus, és lényegében ez a fontos, nem pedig az, hogy emberi szemmel mennyire zavaró! Ha nálunk így lenne, biztos hogy minden mosás után a kádat is kimosnánk Domestos-szal, viszont csak ez miatt egy teljes fürdőfelújítás erős túlzás lenne! De hála istennek nálunk sose volt így, mi mindig a mosdóba engedtük!
2018. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Most nem, de előző lakásomban így volt.

Egyáltalán nem zavart, a kifolyócső csak akkor lógott a kádba, ha mostam (egyébként a mosógép mögé volt dugva). Ilyenkor értelemszerűen nem fürödtem..

2018. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 L.. István ***** válasza:
85%
Így van, nem zavar. Csak zuhanyzok, volt hogy egyszerre mostam és zuhanyoztam, megvártam mert egy leürítést mert tudtam, hogy a következőig lesz időm. Emiatt nem verek szét mindent.
2018. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Szülői házban a mai napig így van megoldva.


Nekem is voltak vicces pillanatok, mikor fürdésnél vagy zuhanyzásnál elkezdett zúdulni a koszos víz. Vagy csak befeküdtem a kádba és ott volt az arcom mellett egy retkes cső, így mindig ledobtam a padlóra. Amiből az lett, hogy oda ürített a gép :D


Idősebb fejjel már vagy megnéztem hol tart a program, vagy zuhany közben igazán nem érdekelt, hogy a kádba megy egy kis koszos víz, csak lábat mostam én is.


Azt nem értem, hogy volt 1-2 bontásunk amikor csőtörés miatt a kádat ki kellett venni, akkor simán berakhattunk volna egy külön csatlakozást.

2018. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!