Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágykeretet vegyek?

Milyen ágykeretet vegyek?

Figyelt kérdés
Nektek melyik vált be? Sok helyen azt olvastam hogy egyes embereknek eltört a rács. Én olyan 55 kg vagyok a párom meg 88 kg. Köszi
2019. jan. 1. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

fenyő ágykeret legalább 2cm vastag deszka ágyráccsal

nálam több mint 10 éves és semmi baja

2019. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindigis inkább a komplett franciaágy híve voltam! Ágykeret, ágyrács, és matrac is csak külön-külön kaphatók, így viszont sokkal drágább, mint egy franciaágy! Ráadásul ágyrács hiányában nem kell aggódni a terhelhetőség miatt sem, illetve van ágyneműtartója, ami szintén előnyös, mert ha az ágyneműt esetleg nem is rakod el, akkor is jó tárolóhely más cuccoknak! A legtöbb példány rugós, így nem túl puha, nem túl kemény, pont jó.

Én például az "Alfa" franciaágyat néztem a butorexpress.com-on, egyszerű snassz, de attól még jól néz ki (szerintem), masszív, és olcsó.

2019. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!