Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen boltban lehet keretezet...

Milyen boltban lehet keretezett faliképeket venni nagy választékban?

Figyelt kérdés

Olyan bolt érdekelne, ahol előre keretezve van egy csomó kép (nem 8-10 fajta, hanem pl. 50-100 féle), amiket helyben lehet böngészni, és megvenni.


Tudtok ilyen boltot mondani Budapesten?



2019. jan. 23. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kika
2019. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bauhaus, OBI, IKEA
2019. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem ezeket is. Az OBI-ban jártam, ott, amiben voltam, bizonyosan nincs 50-100 féle kép, 10-20 féle legfeljebb, és ha bizonyos méretűt keresek, még annyi sem, mert a 10-20 félében van mindenféle méret.


Ezért érdekelne olyan bolt, ahol tényleg hatalmas választék van, hogy egy bizonyos méretben is egy csomóból lehessen választani.

2019. jan. 23. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:
displate.com
2019. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de fizikai boltra gondoltam, ahol kézbe lehet venni a kínálatot, közelről megnézni, és helyben megvenni, nem kell még a szállításért is fizetni.


A KIKA-ba benéztem, ott tényleg valamivel több van, mint az OBI-ban, de azért nem annyi, mintha egy csak erre szakosodott üzlet lenne.

2019. jan. 23. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
artorange.hu
2019. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

> artorange.hu


"Készpénzes fizetésre nincs lehetőség üzletünkben. A képek megtekintése után ingyenesen futárszolgálattal ki tudjuk szállítani a megrendelt árut, melyet utánvéttel tudnak fizetni."


Érdekes üzlet, hogy ha bemegyek, és kiválasztok egy képet, akkor nem tudom egyből kifizetni és elvinni. :o

2019. jan. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!