Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen kanapét ajánlanál...

Milyen kanapét ajánlanál vendégágynak? Te hol, mikor és mennyiért vetted a tiédet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kb két hete vettem az intersparban egy felfújható velúrorítású matracot 1700-ért. Már kicsit bánom, hogy nem vettem meg a duplájába kerülő kétszemélyest.

Ami miatt emellett döntöttem: egyrészt kicsi a lakás, nem férne el egy kanapé hova, anyagilag nem állunk annyira fényesen és egy kanapé sokszorosába kerülne, magunkkal tudjuk vinni sátorozáskor, valamint vendég hozzánk valószínűleg csak fiatal jön, pl. a tesóm, és neki nem fog ezen se fájni a háta :)

2010. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez rendben van,de én mégis kanapét szeretnék nem felfújható matracot.
2010. jún. 30. 15:37
 3/4 anonim válasza:

A következő lehetőségek vannak, sok időt eltöltöttem már ezzel a kérdéssel:

- IKEA Lycksele - egy személyes és két személyes változata is létezik, személyautóval szállítható, huzat kapható hozzá több színben, sőt használtan is. A szivacs típusa, a huzat típusa is befolyásolják az árat, vendégágynak mindenből a legolcsóbbat.


- Lehet összehajtható egyszemélyes vendégágyat is kapni, 7-9000 Ft, a sarokba beállíthatod vagy a tárolóba elteheted, ha nem kell. Ennél helytakarékosabb megoldás nincs. Persze nem kanapé.


- KIKA, talán ASKO kínálatában is vannak ilyenek, mindig változik, de két személyesben van normális időnként.


Esetleg megfontolandó egyszemélyes fakeretes ágyat venni, olcsó ágybetéttel, mivel szétszedhető és szinte örök db. Ezt használtan is kapsz 10-20ezer Ft-ért, ha kitartóan keresel.

2010. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azt nem értem, miért nem írtad le, hogy amúgy miért pont kanapé kell.

gondolom az első azért írta a matracot, mert az nem foglal helyet, és sokkal olcsóbb.


nos, gondolom, hogy neked azért is pont kanapé kell, mert azon szeretnétek ülni a nappaliban. de javíts ki ha tévedek.


ikeába menj el, és válaszd ki a pénztárcádnak megfelelő méretet, színt, típust.

vagy akármelyik bútoráruházba, amelyik szimpatikus.

2010. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!