Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanál valami konyvet?

Ajánlanál valami konyvet?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban Paulo Coelho-t olvasok, de nagyon varom mar Becca Fitzpatricktol a Crescendo c. konyvet :) majdnem mindent elolvasok, csak a krimi nem erdekel.
2011. okt. 27. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A gésák gésája (olyasmi mint az Egy gésa emlékiratai) most fogom elkezdeni, állítólag nagyon jó!
2011. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Filmben lattam, sajnos meg nem olvastam ki, de hamarosan be fog kovetkezni. koszonom, a segitseget!
2011. okt. 27. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Virágot Algernonnak

1984

Könyvtolvaj

a felolvasó

Jodi Picoult - Házirend; A nővérem húga

A viskó

A burok

2011. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elolvastam Jodie Picoult - A nővérem húga c. könyvet, de akkor döntöttem el, hogy még felnőtt koromban is ifjúsági könyveket fogok olvasni, mert úgy kikészített, hogy még szakemberhez is kellett fordulnunk. Úgyhogy azt csak akkor olvasd el, ha már van gyereked. És ez az összes Picoult könyvre vonatkozik.

Inkább olvass fantasyt, abból van bőven nagyon jó: a legjobb persze a Gyűrűk Ura, de csomó olyan van, ami nagyon szórakoztató. Meg ha krimi, olvass Agatha Christie-t. Halál a Níluson, Halloween és halál, Gyilkosság az Orient Expresszen... milliónyi van.

És mindenképpen olvasd el Agatha Christie-től a Tíz kicsi négert. Kihagyhatatlan, alapmű. Letehetetlen, és nem is olyan hosszú... kezdd azzal, nem fogsz csalódni. :)

2011. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jodie Picoult-tól én is el szeretném olvasni a Nővérem húgát! Hosszú? 16/L
2011. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Doruss ***** válasza:

Engem néhány fantáziaregény annyira elbűvölt, hogy sosem fogom őket elfelejteni. Ezek: Aramanth titka (trilógia), Bartimaeus (trilógia), Misztéria (trilógia :D), Harry Potter, Alkonyat sorozat.

Meg ami még nagyon tetszett, az Thury Zsuzsa - A tűzpiros üveggömb, Bronte: Jane Eyre, Bronte: Üvöltő szelek, John Grogan: Marley meg én (ennek a filmváltozatát talán ismered, de érdemes elolvasni, mert iszonyat jó.)

2011. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!