Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a vízmelegít...

Mi a véleményetek a vízmelegítős csaptelepekről?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Néha jó, néha nem.
2019. febr. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Havernak olyan van a mosdóján, neki bevált, dicséri.
2019. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ehhez megfelelő erősségü villanyhálózatot is ki kell épiteni .Nagyon sok silány minőségü kinait lehetett venni .

Engem lebeszéltek róla szerelvény boltban .

Pár éve tele volt a reklám vele ,már egyet sem látni .

2019. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szüleim használják. Az első (itthon vásárolt) telep konkrétan 3 hónap után tönkrement. A másodikat ebay-ről rendeltem, kb fél éve jól működik. De ahogy az előttem író helyesen leírta: nagy az áramfelvétele, nagyon vigyázni kell a bekötésnél és a hálózatnak bírnia kell!
2019. febr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13A áramfelvételt kell tudni biztosítani egy ilyen számára a hálózatnak. Ez nem csekély. Ha az átlag 16A-os kismegszakítóval rendelkező háztartásokat vesszük, működhet, csak mellette már nem sok tartalék marad. Magyarán, ha ez melegít, akkor 690W fogyasztó lehet még a hálózaton. Ha egy mosógép, porszívó, bármi nagyobb egy időben indul, leveri a kismegszakítót.
2019. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!