Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A heverő alkalmas mindennapi...

A heverő alkalmas mindennapi alvásra?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Csak ha teljesen sima és akkora mint egy tisztességes ágy. Különben felkötöd magad a csillárra.
2019. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jó??? Direkt alvásra találták ki, nekem a szobámban mindig is az volt! Olyan, mint egy rugós franciaágy, csak sokal keskenyebb, mivel 1 személyre van tervezve! Ha Te viszont eddig olyan felületen aludtál, hogy ágyrács + matrac, és ebből indulsz ki, na nekem például meg pont az kényelmetlenebb egy kicsit! A felhasználás gyakoriságának ehhez semmi köze, ez mindenki egyéni kényelmétől függ, nem vagyunk egyformák!
2019. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Egy ilyesmi nem tudom mennyire lenne jó, de tökéletes heverni és más célokra is. Panelkompatibilis.


Egyedül az nem fér a fejembe, hogy miért nem csinálnak a kihúzhatós rész feje fölé semmilyen odailleszthető-kihajtható, felbillenthető ágyvéget. Leesik a párna.

[link]

2019. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
A puff és az a két háttámla fölösleges giccs, csak útban lesz.
2019. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A magasság viszont fontos! Az az ideális, ha akkora mint egy szék, tehát kényelmesen le tudj ülni rá. Az alacsonyra építettek vagy gyerekméret, vagy csak smucigosított. Nem egészséges, nem kényelmes egy felnőttnek, pláne ha már gerinc vagy egyéb baja is van!
2019. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fekvővelület minőségétől függ.

Nekem 35 éve jól szuperál a (sűrű) szivacsos heverő, holnap vitetem ki a lomtalanításba, mert elszakadt rajta a kárpit és higiéniai okokból is csináltatok most már egy újat.:)

A heverővé nyitható fotelágyat nem választanám, engem nyomnak a válaszvonalak.

2019. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!