Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a motor alkalmas lenne...

Ez a motor alkalmas lenne mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

[link]


21 éves vagyok, és nagyon bejönnek ezek az oldalkocsisok [talán papámtól örököltem aki a Munkásőrség egyik motorkerékpáros szakaszában szolgált, miután pedig megszűnt a Munkásőrség megvette tőlük azt a motort amivel addig járt :)] kivéve a fritzek BMW R-65 meg R-75-seit [azokat inkább hagyjuk, egyszerűen nem tetszenek :)]


szóval szerintetek sokat kéne szervizelni? Ilyeneket légyszi ne írjatok, hogy sokat fogyaszt (van más egyéb jármű is ami sokat fogyaszt), meg hogy nehéz vele menni (sztem meglehet tanulni), inkább autót vegyél (mivel utálok autózni, ahelyett venném az oldalkocsist), nagyon drága (egy jobb autó is drága, sőt lehet hogy drágább) stb.


Engem egyedül a szervizelés érdekel.


2016. jún. 15. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Egy Ferrari is alkalmas,csak nem biztos,hogy celszerü.Ennel ugyanez a helyzet.


Vedd meg, ha tetszik,es együtt tudsz elni vele,akkor tartsd meg.

2016. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek nagyon szervizigényes gépek, sok a meghibásodás.

Ennél fogva napi használatra kevésbé alkalmasak.

Kérdés hogy hogy állsz a szerelési dolgokhoz, ill. mennyire gurul el a gyógyszered a váratlan szerelési feladatoktól.


Ha már oldalkocsis, ill. mindennapi használatra kell, és veterán, akkor pl. Jawa 350-eseket néznék.

Vagy 250-es MZ-t.

2016. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jah, csak mondjuk ezzel több embert lehetne szállítani
2016. jún. 15. 16:33
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsónak: jah bocsi azt hittem szóló motorra mondtad, viszont azoknak meg nincs olyan katonai feelingje
2016. jún. 15. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Húú, ez nagyon szép, és menő is lennél vele, mert divatosak lettek most ezek a retró motorok. Viszont a mindennapokban szenvednél vele, mert az oldalkocsis motorral alapból nehéz parkolni, meg amúgy is közlekedni, meg ezek a régi dögök iszonyú nehezek, nagyon nehézkés az irányításuk városban.

És ami téged érdekel: ilyen szép veterán motort nem illik nyüstölni minden nap. Mert illik megtartani a jelenlegi állapotában. Persze mehetsz vele munkába is akár, meg bárhova, csak ne minden nap azért.

2016. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-nek: igazad van, én sem úgy gondoltam, hogy most aztán széthajtom mint állat, max. oda-vissza kb. 40 km-es távon mozognék vele, de inkább kevesebb mint 40 km
2016. jún. 15. 19:04
 7/7 A kérdező kommentje:
meg a faluba járkálnék vele, de egyébként egy ilyen "utolsó csavarig felújított motornál" is olyan könnyen tönkremehetnek cuccok? sztem a régi gyári alkatrészeket már kicserélték már vmi újabb típus alkatrészeire, nem?
2016. jún. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!