Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A kis lápácskát, amit számítóg...

A kis lápácskát, amit számítógépre lehet akasztani és olyan, mint egy asztali lámpa, hogy hívják? Konnektorba kell dugni vagy elemmel működik? Milyen árban szokott mozogni? Egy irodában másokat általában zavar, ha ezt használja valaki az asztalánál?

Figyelt kérdés

Egylégterü irodában szeretném használni az asztalomnál (az egyik kolléga nagyon nem szereti, ha ég a villany). Hallottam már, hogy létezik, de mielőtt elmegyek megvenni, gondoltam utánakérdezek.


Előre is angyon szépen köszönöm a válaszokat!



2019. márc. 13. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olyan kínai cuccokat "kiárúsító" vásáron vettem párszáz Ft-ért, az egyik olyan lapos dugaljba kell benyomni és kis kapcsolója is van.
2019. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!
2019. márc. 13. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, amit a laptopba kell benyomni, de nem szeretem, zavar. A laptoppal együtt adták, szerintem minden számítástechnikai boltban kapsz ilyet, vagy hasonlót.
2019. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!