Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajritkítás vagy van valami...

Hajritkítás vagy van valami jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a hajam valami szörnyen dús, csak a mellemig ér, és kicsit hullámos. Össze-vissza áll, kb mint egy oroszlánnak. Osztálytársaim azt mondták páran, hogy ritkítassam meg. Gondoltam hogy megnövesztem, és akkor lehúzza a súly vagy nem tudom, és akkor nem lesz ennyire katasztrofális..

Aztán utána olvastam a hajritkításnak, és elment tőle a kedvem, amikor megtudtam hogy hogyan is működik, meg amikor képeket néztem az eredményről. Senkit sem szeretnék megbántani, de nekem nem tetszik az a stílus. Szóval most teljesen tanácstalan vagyok. Ezt viszont már nem bírom ami most van. Van valami jó megoldás, amitől jobb lenne?



2018. ápr. 28. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Jézusom,ne ritkíttasd! Inkább örülj neki
2018. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez van velem is megritkitattam nagyon nem lett jo tőle azt nem csinald, tisztára olyan lesz a vege mintha el lenne törve.Karácsonyra kaptam gőzős technikával működő hajvasalót(25-30ezer körül mozog az ára) ez egy Loreal Steampod hasonmás nekem hihetetlenül bevállt!! :)

A hajam nagyon szep puha fényes nem törik el ápoltnak néz ki, írok róla bővebben is ha érdekel írj nyugodtan privátba!:)

2018. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig egy jo fodrász nagyon jol meg tudja csinálni. A ritkitásnak az a lényege, h ne álljon össze vissza, oroszlánsörényként a haj. Nem kell kopaszra ritkittatni, csak annyira, h normális formája legyen. Nekem mindig ritkitja a fodrászom, aki egy igazi mester, és baromi jo.
2018. ápr. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!