Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A szüleim a padlószőnyegre...

A szüleim a padlószőnyegre akarnak rá parkettázni, hogy beszéljem le őket, hogy ez szerintem rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Most költöztünk ide, kb. 15-20 éve van ott a szőnyeg. Nagyon büdös, dohos bent a szoba. Mint mikor be megyünk a nagyszülők volt házába, ahol már régen laktak.

Szerintem mással kellene szigetelni, filccel, bármivel, de ez nagyon nem egészséges és jó megoldás szerintem. :(

Nektek mi a véleményetek?



2019. ápr. 28. 09:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Megnéztem és ami anyáék szobája lesz, az le van kővel burkolva, az alatt is padló szőnyeg van,mert alá lehet látni egy helyen."


Életemben nem hallottam, hogy járólapot tesznek szőnyegpadlóra.

Nem is tudom, hogy ezt technikailag hogy oldották meg?

Fog ez a ház még meglepetéseket okozni!

2019. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én sem, nem is értem..
2019. ápr. 29. 09:57
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellett lepontozni azért, csak mert Ti elméletben hülyeségnek tartjátok, nálunk viszont a GYAKORLATBAN jó lett! :/ (#5) Ok, akkor még parkettáról volt szó, utána derült ki, hogy valójában laminált padlóra gondolt a kérdező, ami viszont tényleg nem jó rá!

Járólapot tenni a padlószőnyegre - annál nagyobb baromságot meg nem is csinálhattak volna! :D

2019. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!