Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehetne legegyszerubben...

Hogyan lehetne legegyszerubben led vilagitast kesziteni a konyhaba?

Figyelt kérdés

Konyhaszekrenyhez szeretnek led megvilagitast. A felso konyhaszekreny aljara rogzitve, hogy a munkapult meg legyen vilagitva.


A kerdesem az lenne, hogy hogyan lehetne ezt a legszebben, de megis olcson kivitelezni?

Sima ledszalagot nem szeretnek csak ugy felragasztani, hanem valami sinbe tenni, vsgy nem tudom.

Tudom, hogy trafo is kell hozza vagy mi, meg kabelek stb.

160 cm lenne. Nem baj az sem ha allithato a fenyeroseg.


Tudnatok linekekt kuldeni?


Keresgettem mar neten, de nek tudom hogy mik kellenek.

Koszonom szepen.


2019. máj. 5. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy ledes féycsövet, amit felragasztottunk a felső szekrények aljára, a hálózati csatlakozónak pedig épp ott volt egy szabad konnektor a falon. Amúgy mi bajod a led szalaggal? Az a legegyszerűbb, legolcsóbb, teljesen vékony helytakarékos megoldás, és az sem gagyi!
2019. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Es hol vetted?


Magaval a ledszalaggal nincs bajom, de egy profilba jo lenne beletenni.

Ugy esztetikusabb

2019. máj. 5. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen lámpa piacon 2-3000 ft, van 20, 30, 40w-os.

2019. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik fénytechnikai szaküzletben kapsz! Ne kombináld túl, kb. egy ilyesfajta van itthon:


[link]

2019. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg végül? És mennyi pénzből? Nekem is ugyanez kéne, ugyanígy 160 centit kéne bevilágítani, és gyanítom, hogy nem érdemes az ikeás 40 ezer forintos Omlopp-megoldást választani...
2019. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!