Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyi személyes "emléktárgyat...

Mennyi személyes "emléktárgyatok" maradt a gyerekek születése után?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy eddig volt egy tárolós szobánk, amit ki kell ürítenünk a kistesónak. Ebben a szobában vannak a férjemmel gyerekkori vackaink, régi bizonyítványok, fényképek, nippek, apróságok, kézműves dolgok.

Picit összekaptunk, mert egyikünk sem hajlandó megválni sok dologtól, tárolni viszont csak a padláson tudnánk. Rengeteg könyve van amit szerintem az életben ki sem nyitott, mert "érték", hiába mondtam hogy a helyi könyvtárnak többet érne.

Nem tudom más házapároknál hol tárolódnak ezek a gyerekkori emlékek?

Gondoltam hogy mindkettőnk kap 1-1 dobozt maximalizálva a megőrizendő kacatok mennyiségét és csak annyit vinnék a padlásra. De ott van pl a férjemnek ezer éve nem használt gitárja erősítővel, íja meg még az én régi batárnagy hifim és egyszerűen ne tudom megváljak-e tőlük...


2019. máj. 9. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Helye:padlás. Azt' meg van oldva. De ne dobd ki.
2019. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi gyerek nélkül se tárolunk lomokat. Amit nem használunk, azt eladjuk vagy elajándékozzuk vagy kidobjuk, attól függ, mi az és milyen állapotú.
2019. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb 2 cipősdoboznyi.

Pár fénykép, levél, bizonyítvány. Meg egy emlékplakett.


Azt, amit nem használunk, azt kidobjuk, vagy elajándékozzuk.

Gyerektől függetlenül.

2019. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg esz 1-1 doboznyi amit felrakunk a padlásra. Gyerekként én is szerettem anyukám gyerekkori dolgai közt kutakodni, volt amivel játszottam is. Ilyen volt egy igazi hajú baba, kis fém ételhordója, stb. De megmondom őszintén nem dobnám ki vagy ajándékoznám el a Götz babát aminek kimondhatatlanul örültem és már akkor is sokba került. Tudom túlságosan is ragaszkodom dolgokhoz, de most is pl a kisfiam oda-vissza van a gyerekkori könyveimtől.


A férjemnek talán még több ilyen dolga van, mert mindenhez tud valami sztorit, emléket kötni.

2019. máj. 10. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A Götz baba mehet a gyerekszobába nyugodtan.
2019. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!