Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nappali tv keszulekkel illetve...

Nappali tv keszulekkel illetve nelkule. A kerdes, en evek ota nem hasznalok tv keszuleket semmilyen celra, viszont a vendegi korom nagyresze kedveli-kedvelne, ha lenne, szerintem felesleges, es por-hely foglalo. Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nálam is csak azért van,ne higgyék ennyire leszegényedtem.

Igaz,20 éves már a készülék .

2019. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozza tenni hogy nem anyagi kerdes, bar ha azt szeretnenk csinalni belole, bevallom sajnalnam ra a penzt.. Szoval siman csak felesleges, de mi a velemenyetek errol? A sajat velemenyemet ismerem..
2019. máj. 14. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha a vendégeid tvt nézni járnak hozzád, vegyél. Ha beszélgetni, akkor minek. Bár ha tv zni járnak én nem hívnám őket :)
2019. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Valami ilyesmit akartam írni én is, de aztán arra gondoltam, hogy valami többnapos, ottalvós történetek lehetnek ezek, ahol ameddig a nők beszélgetnek, a férfiak néznék a meccset.

Mert egyébként valóban nem logikus.

2019. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogyha TV-t teszel a nappaliba, akkor ahhoz csatornákra is elő kell fizetned, amit fizetned kell minden hónapban, ha nézi valaki, ha nem?
2019. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 3. valaszolo megirta a frankot, meg ha elsore nem is ertenek egyet a valaszaval, de megis .. igaza van


igen nyilvan musort is fizetni kell stb, de az teljesen masodlagos es a kerdes sem erre fokuszalt, maximum rosszul tettem fel.. mindenesetre koszonom azoknak akik valaszoltak ra ;)

2019. máj. 14. 23:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél, mi bajod lehet belőle, ha van? Semmi. Teheted rejtve is.
2019. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan ha akarsz. Egyébként MinDigTV szoba antennával az ingyenes csatornákat nézhetik a vendégek. Pl. M4 sport, Duna, RTL Klub, Tv2, zenebutik, spektrum. Szappanoperák rajongóinak Izaura. Szóval ha a havonta fizetendő összeg lenne a gond az nem akadály. De én nem vennék ha soha nem nézem. :)
2019. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most te fogsz ott lakni, vagy a vendégeid? Ha neked nem kell, ne rakj oda, a vendégeid meg tévézzenek otthon, vendégségbe nem azért megyünk...


#valaki

Dehogy kell előfizetés, nekünk is van nagy tv, mégsincs előfizetésünk, nézze a búbánat a tv adást. :))

2019. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!