Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágykeretet ajánlotok,...

Milyen ágykeretet ajánlotok, ami évekig bírja?

Figyelt kérdés

Szeretnék 160x200as franciaágyat venni, minőségi memóriahabos matracot találtam már, viszont ágykeretet ágyrácssal nem. A legtöbbről szinte csak rossz véleményeket látok.


Tudtok ajánlani jysk/ikea/praktikerből minőségit? Vagy esetleg netről olyat, ahol van házhozszállítás?


2019. jún. 18. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is éppen ágyat tervezek venni. Nem tudom mennyire "minőségi" de nekem ez tetszett élőben:

[link]

Elég masszívnak tűnik.


Viszont amire figyelj, hogy fix-e az ágyrács. Mert ha fix, tehát csak lécek vannak az ágyon akkor vastagabb matrac kell. Ha nem fix akkor elég a vékonyabb.

2019. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tömör fa ágykeretek és rácsot vegyél


Az általad említett multi cégeket kerüld, keress egy kisebb fa bútorokra szakosodott üzletet és ott nézz szét


kb 100k tól vehetsz olyan ágykeretet, ágyráccsal ami kb az éeletetd végéig kiszolgál, csak a matracot kell időnként cserélni

2019. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ágyrács alapvetően elég tartós jószág, ha nem ugrálsz az ágyon. Ha ugrálsz is max léc törik, amit jobb esetben lehet cserélni. Mi azt hiszem a Jysk-ben vettünk, 10-12 ezer körül/db (180-as ágyba kettőt).

Én sok helyen olvastam, hogyha valaki szeret egy minimális rugózást, akkor érdemes nem fix keretet venni memóriahabos matrac alá. Mi így is döntöttünk. Bár a "rugózást" abszolút nem érzem, de nagyon kényelmes, jót alszunk benne.

2019. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!