Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a teendő, ha az asztalos...

Mi a teendő, ha az asztalos nem fejezte be a konyhabútort? Csak ígérget már fél éve? /Az árát természetesen már fölvette! /

Figyelt kérdés

#befejezetlen konyhabútor #munkadíj kifizetés
2019. júl. 3. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Az árát természetesen már fölvette!"


Szerintem ezzel a mondattal van a fő gond. Mesterembert SOHA nem fizetünk ki előre. Fele ár. kb. az anyagköltség, ezt részletekben adagolva esetleg egyben ki szokás fizetni. Ellenben a munkabért kizárólag átvételkor, a szállítással egy időben. Ha nem vállaja el így, keresünk olyt, aki igen. Ha nem, akkor inkább megtervezzük magunk, elmegyünk egy asztalos szaközletbe, ahol ott helyben levágják méretre az anyagot. Még mindenfajta minőségű élfóliázást is vállalnak! Megvesszük az összekötő szerelvényeket és mint az ikeás bútort hazaszállítjuk lapraszerelve, majd otthon összeszereljük. Nem egy atomtudomány és drágább se lesz, csak éppen pár nap alatt túl vagyunk az egészen!


Amúgy ahogy írják, rá kell járni a nyakára naponta. Nem kell erőszakoskodni, csak levakarhatatlannak, irritálónak, bosszantónak látszani. Ha erre se lép semmit, akkor meglengeted a NAV-ot, fogyasztó védelmet, vállalkozói kamarát, valamint azt, hogy igen kiterjedt facebook ismerettségi köröd van, Ha valaha még dolgozni szeretne, akkor végre iparkodjon. Ne kelljen mozgósítanod...


De ez már eső után köpönyeg

nem kellett volna fizetned.

Ha ezt még most se érted meg,

Eseted hamar ismét megeshet...

2019. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy en nemnis értem, miért vállalják túp magukat, en is asztalos vagyok, egyszerre mindig annyi melót váplalok, amivel megbírkózom azzal a feltétellel, hogy csak hétfő-csütörtök kepljen dolgoznom, akkor is szigorúan betartom a 7-17munkaidőmet... Havi max 2-3 panelkonyha..., Így is 3-4* annyit keresek, mint egy átlag gyári melós, tavaly már kicsit ügyeskedni kellett, hogy ne lépjem túl a kata 12milliós összeghatárát...
2019. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocs, kis telefon, nagy ujjak :D
2019. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bari444 válasza:
Ha nem gond, megmondod, hogy mi a cég neve? Én csak előleget fizettem egy bútorboltom.hu nevű, magát “egyedi” bútorgyártó (de a valóságban csak meghatározott méretet gyártó) cégnek, a bútort sosem láttam és jó sokáig ment a hitegetés, h adott napon éppen miért nem tudták felpakolni a kocsira, h leszállítsák...csak kíváncsi vagyok, hogy nem ugyan annak a szélhámosnak lettünk-e áldozatai...
2019. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

Van 2 lehetoseg:

1- Igyal 1 pohar hidegvizet

2- Keresd meg Igort es Szasat, 50000-ert megoldjak es meg eloszobabutrod is lesz ajandekba :)

2019. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!