Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyerekes a szobám?

Gyerekes a szobám?

Figyelt kérdés

Szóval gyerekkorom óta ebbe a szobába lakom.És mostmár szeretnék egy kicsit tinisebb szobát.A szoba: vilagos narancssarga a fal.Két gyerekes matrica.Az eggyik egy maci a másik egy vakond,a szőnyeg szines virágos,a függöny narancssárga fehér virágokkal.A szuleimnek mondtam már hogy kinodtem a fmatricat és jó lenne lefesteni,de nem eggyeztel bele.A jatekokat már kiragtam/elragtam.De az lenne még a kérdésem hogy mit valtoztassak még hogy ne legyen annyira gyerekes a szoba? A bútorok modernek azok tetszenek.

Előre is köszönöm!

A matricák:


[link]


[link]

(Csak mind színesbe)


A szonyeg:


[link]



2019. júl. 10. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy festés pedig jó lenne, gondolom már évek óta nem volt festve, ha ilyen matricák vannak a falon. Az ágyadra vehetsz plédet és díszpárnákat. A falra vehetsz pár képet amin tájkép, idézet van. Ilyeneket 1500/db-ért tudsz szerezni. Akkor nagyon hangulatos a különféle fény/égősorok amit pl. az ágyadhoz tehetsz. Kitehetsz a falra, asztalra baráti képeket egy szép képkeretben. Akkor még vehetsz gyertyákat, növényeket amit szintén szép kaspókba bele tudsz tenni. Pepcoban, Jyskben, Ikeában stb. ilyesmi boltokban tudsz ilyeneket szerezni. Keress az interneten képeket, ott tudsz inspirációt gyűjteni.
2019. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. júl. 12. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami játékot nem használsz és e.lékbe sem tartogatnád, selejtezd ki, ami jó állapotú, add el vagy ajándékozd el (kisgyerekes családnak, óvódának, kórháznak...). Matricákat legolcsóbban megpróbálhatod óvatosan leszedni, ha előtte benedvesíted. Ha nem megy, rakhatsz fel képet, posztert eltakarni vagy pinteresten találsz sok ötletet dekorálásra. Ha utálod a szőnyeget, azt is meg lehet próbálni jelképes áron eladni Vaterán vagy jófogáson, facebookon, és mondjuk helyette egy rongyszőnyeget venni.
2019. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A falmatricát én is megpróbálnám leszedni, ha nem egyeztetek bele a szüleid a festésbe. Esetleg megpróbálnám őket rábeszélni, hogy te magad is kifested kis segítséggel fehérre a szobádat. Az nem is olyan drága (gondolom azért nem olyan nagy a szobád) és nem is olyan nagy munka!:)


Az ágyra színes díszpárnákat tennék, ami harmonizáljon a függöny színével és az új szőnyegével is. Én biztos ilyen pihe-puha bolyhos szőnyeget választanék. Neten sok színskálát lehet találni, hogy mely színek illenek össze egymással.


A polcokon csak néhány csecse-becsét tartanék, hogy átlátható, lendületes legyen a hatás. Növények közül a sárkányvirág, kaktusz látványos és nem igényel sok törődést. A képeket úgy is meg tudod oldani, hogy te festesz valamit és azt rakod a falra. Szerintem sokkal szebb, személyesebb. De ez is ízléses megoldás: [link]

2019. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ,és a 3' válaszolónak:nekem is nagyon tetszik az a képes megoldás,meg is csináltam!
2019. júl. 17. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!