Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon gyerekes a szobám. Mit...

Nagyon gyerekes a szobám. Mit csináljak, hogy kicsit jobban nézzen ki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még gyerek vagyok, de szeretnék egy tiniszobát a gyerekszoba helyett. Adnátok ötleteket, hogy mit csináljak?

Előre is köszii

14/L


2010. nov. 5. 19:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miben nyilvánul meg a gyerekszoba jelleg?
2010. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Kérd meg a szüleidet, hogy adják oda valakinek a rácsos ágyat és a pelenkázó asztalt.
2010. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit fed a "gyerekes" szoba? A falon legelésző pónilovak, mindenhol barbi baba? Vagy nem tudom :D


Meg mit fed nálad a tini szoba? Nálam pl a "már nem gyerek szoba" abban merült ki, hogy elpakoltam a régi játékokat be a szekrénybe, az egész szobának rendezett, "iskolára kész" jellege lett, lett egy íróasztalom, lego helyett már inkább könyvek voltak a polcokon :)

2010. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a gyerekesen azt értem hogy egy csomó játék, porcelánbaba, plüss és poszterek vannak szanaszét
2010. nov. 5. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Rakd be őket egy nagy zsákba és vidd el garázsba, padlásra, ajándékozd el olyanoknak, akik rászorulnak stb.... helyette pedig tegyél könyveket, egyéb díszeket (váza, szobrok, gyertyák, bekeretezett fotók - amit akarsz) és már kész is. Viszont ha még nem értél meg rá, hogy kirakd a játékaidat, akkor ne akarj komolyabb szobát, max annyira, hogy tegyél ki pár posztert
2010. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Hú baxki akkor nekem még 22 évesen is gyerek szobám van. Mert van egy 3 plüss figúra (számomra fontos személyektől kaptam emlék) És még mindig van egy rahedli lego az asztalomon. :P


Sőt 3 plakátom is van ó te jóég. :)

2010. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyszerűen tedd el azokat, amiket túl gyerekesnek tartasz. Poszternél meg nem mindegy hogy "én kicsi pónimos" vagy mondjuk Volt fesztiválos. Utóbbiban szerintem nincs kivetnivaló.
2010. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt egy szóval sem mondtam, hogy MINDET tegye el vagy dobja ki. Nekem is van néhány plüssöm, ami a mai napig megvan, csak mondjuk nem 101 kiskutya hever a szobámban.

Ilyen részletekbe menőkig azért nem írtam le a dolgokat, mert gondoltam van annyi esze a kérdezőnek másrészt meg úgyis a stílusához passzoló dolgokat rak majd ki.

2010. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha porcelán babák nem kellenek, add nekem:P Imádom őket^^
2010. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miféle bútorok? Meg egyáltalán milyen a szoba? Milyen cuccaid vannak és mennyit szánsz rá kb anyagilag? Küldj pár képet, ha tudsz, kitalálunk valamit. :D
2010. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!