Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire gáz, hogy...

Tényleg ennyire gáz, hogy gyerekes a szobám? L/20

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és tele van a szobám plüss állatokkal meg mesekönyvem is sok van, anyukám már többször is mondta, hogy ennyi idősen már nem kéne ezeknek a szobámba lenni. De ha kiviszem a szobámból őket akkor a sok üres helyre nem tudnák mit tenni meg amúgy is én igy érzem jól magam.

2014. febr. 9. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
77%
Nem. Az viszont gáz, hogy hagyod, hogy beleszóljanak, hogyan kellene más szerint kinézni a szobádnak:)
2014. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
szülőkkel együtt lakni 20 évesen ... :/
2014. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ha nem olyan szinten vagy elárasztva plüssükkel, hogy ne lehessen tőlük férni. Mi 30+ vagyunk a férjemmel és néhány plüss még nekünk is van a szobában. :)
2014. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
"plüssökkel"
2014. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy gáz:)

Nekem is 20 éves koromig játékok voltak a szobámban:) legok,bburago autók stb...

Nem tudtam mit tenni a polcokra a helyükre..

Amikor elkezdtem az edzést,akkor elpakoltam a játékokat es Scitec-es cuccokat meg történelmi könyveket tettem.

2014. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
93%
én is 20 éves vagyok, az ágyam felén, két szekrényben és egy földön lévő tárolóban is csak plüssök vannak :) a kukám pedig tigris ilyen: [link] :D de nem hiszem, hogy ez gáz lenne :) szeretem a plüsseimet és ezt a kis kukát is, okkal.. :) a te szobád, te töltöd benne a legtöbb időt, az a fontos, hogy te jól érezd magad benne :D
2014. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem gáz.

Barátnőmnek is rengeteg plüsse van a szobájában és egyáltalán nem zavarja őt pedig idén lesz 24 éves de mondta hogy nem érdekli.

2014. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is sokáig ragaszkodtam ezekhez a dolgokhoz. Most is van néhány plüss kirakva, pedig több vagyok, mint 20 éves. És a szüleimmel lakom :D
2014. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
A legnagyobb gáz, hogy "tudnák"-ot írsz...
2014. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
2. Úr isten.. Szerintem 20 évesen többen laknak a szüleivel mint külön főleg, hogy még tanulok..
2014. febr. 9. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!