Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Tartályos gáz ára?

Tartályos gáz ára?

Figyelt kérdés
A mostani házamban az van a fatüzelés mellett. Sajnos osztatlan közösben vettük anno, így a gáz át vezetésért a szomszéd 2 milliót kérne. A fával nem sok időm van sajnos foglalkozni, a tartályos gázt még nem nagyon használtam eddig. Hozzávetőleges kb mennyivel lehet drágább a vezetékesnél? Valaki mondta, hogy akár ötször is, mivel most nagyon olcsó a gáz, a palackos, illetve a tartályos gáznál nem igen ment le az ára. Valami 8 Ft/kw a földgáz ára, nem tudom a tartályos mennyi lehet.
2019. dec. 11. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom m3-ban van a gáz, de kw-ban egyszerűbb volt számolni.
2019. dec. 11. 16:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Földgáz ~3,40Ft/MJ

PB gáz ~8,98Ft/MJ


Ha osztatlan közös a telek. Akkor mire kér az azonos telken lakó szomszéd 2 milliót?

2019. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Nem tudom. Dűlő útra nyílik az én telkem, az övé ugyebár az utcára, ami tőlem 200-300 méterre van. Lehet perelnem kellene. Csak pénzért hajlandó belemenni, de lehet bekeményítek.
2019. dec. 11. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha osztatlan közös tulajdon, akkor pont ugyanannyi köze van ahhoz a telekhez, mint neked. :)

Ha nem az, akkor már más kérdés. Kg árat tudok mondani kb., a szüleimhez 800-850 kilót szoktunk rendelni, ez olyan 270 ezer forint körül van és egy évig elvannak belőle. Kondenzációs kazán biztosítja a melegvizet és a fűtést is. 120 nm-es ház, nyilván télen jóval nagyobb a felhasználás nyáron alig fogy valami. Nos, azt nem tudom, hogy az ő területükön a vezetékes mennyi lenne, mert ez nem volt opció. Mi pedig nem gázosok vagyunk. :)

2019. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!