Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az E.On-nál a járvány ellenére...

Az E.On-nál a járvány ellenére kijönnek leolvasni a villanyórákat?

Figyelt kérdés

Havi szinten jelentem le a villany és a gázmérő óraállását neten, minden hónap 20-25 között, kivéve májusban, mikor a szolgáltatók embere olvassa le. Ma jött a Főgáztól egy e-mail, hogy a járványra való tekintettel, nem jönnek ki, hanem válasz levélben küldjem el nekik. (weboldalukon most be sem vette az óraállást)

E.On viszont semmit nem küldött ezzel kapcsolatban. Megjegyzem, hogy e hónapon kívül jön figyelmeztető e-mail is a diktálásról. Ez most nem volt, ráadásul a szolgáltató még a naptárat is eltüntette az oldaláról, ahol meg lehetett nézni melyik napokon fogadja be a rendszer az óraállást.

Tettem egy próbát a lejelentésre, erre kidobta, hogy csak holnaptól tudom lejelenteni. Miközben nekik kellene kijönni leolvasni.



2020. máj. 20. 18:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben megjött az e-mail, hogy ők is megkérnek arra, diktáljam be az óraállást, mert a járvány miatt nem jönnek ki megcsinálni az éves leolvasást.
2020. máj. 22. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!