Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Valakinek van "Norvég fűtőpane...

Enkidu kérdése:

Valakinek van "Norvég fűtőpanelje" otthon? Fogyasztási tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy csoda nincs benne.

1 kW elektromos energia = 1 kW fűtési energiával.

2020. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Noirot panelek fűti a házunkat - 2 db.

Februárban fogyasztottunk a legtöbbet, sokat voltunk itthon, egész nap pólós melegre volt fűtve a ház, akkor 40k környékén volt a villanyszámla (mostanság fűtés nélkül 15k körül van, viszonyításképp). Maga a fogyasztás februárra 1400 kwh körül, most nyáron 300-400 kwh körül.

Nálunk ez a teljes rezsi, vagyis csak az internet van ezen kívül és az elhanyagolható víz- és szemétdíj.

Szerintünk nem vészes, pláne ha azt is beleszámítjuk hogy mennyire extra olcsó és egyszerű volt a fűtés "kiépítése" így. Szeretjük, kényelmes, mutatós, diszkrét.

2020. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Mekora ház ez? 1400 kWh óra az éves villanyfogyasztásom sincs, nekem ez a totál nem éri meg kategória. Gázzal 10-12ezerből megvagyok a leghidegebb hónapban és az össz rezsim nincs annyi, mint nektek, pedig 14.000 Ft a közös költség.
2020. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Soha sem volt ésszerű összemérni egy önálló házat egy lakással
2020. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

#3

Nyilván a lakás más kaliber mint egy ház.

Nem igazán volt többmilliónk kiépíteni a gázfűtést és a házban a fűtésrendszert, bocsánatot kérek.

Ráadásul nekem eddig csakis rossz tapasztalataim voltak a gázfűtéssel, nem vágyok rá.

Tervben van a napelem, lesz a rezsink még sokkal olcsóbb is. :)


Valaki aki lepontozott, leírná pontosan hogy a válaszomban mi volt a nem hasznos? A kérdező tapasztalatot kért a fűtőpanelek fogyasztásáról, én pedig írtam tapasztalatot a fűtőpanelek fogyasztásáról. Mi nem hasznos benne? Köszönöm a választ.

2020. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
#5: Engedd el. Itt csak a tégla+gáz a nyerő. Minden más megoldás kb. a sátán műve :D
2020. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

3-as vagyok. Valóban nem releváns házat lakással összemérni, de nem derült ki egyértelműen, hogy ház. Sokan a lakásukat is háznak hívják az ismeretségi körömben :)


Egyébként nem sátántól való, mert én is ilyesmi fűtésben gondolkozom, ha eljön a csere ideje.


5-ös: nem én pontoztalak le. Soha senkit nem szoktam, de most viszont felpontoztalak, legyen egyensúly a világban :)

2020. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

"Noirot panelek fűti a házunkat"

...

"nem derült ki egyértelműen, hogy ház"


ಠ_ಠ

2020. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!