Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Eon-nál mennyibe kerül elörefi...

Eon-nál mennyibe kerül elörefizetös villanyórát felrakatni?

Figyelt kérdés
Van egy bátyámmal közös ház, bátyám lakik ott, de egy munkakerülő drogos, nem fizeti a számlákat 80000ft tartozást csinált már, biztos a végén rajtam akarják majd behajtani, arra gondoltam felkellene rakatni egy ilyen órát, és akkor nem tudna tartozást csinálni, mindjuk így is félnék, hogy nekiállna áramot lopni.
2020. júl. 3. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

google, eon honlapja is megadja erre a választ


[link]

2020. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha védett fogyasztó vagy, akkor ingyenes.
2020. júl. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"egy munkakerülő drogos"

Na, akkor lehet védett fogyasztó.

Csak le kell papírozni az önkormányzatnál és az Eonnál.

Biztosan levélben ki is küldték már neki a nyomtatványokat, az első késedelemnél ki szokták postázni őket.

2020. júl. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"felkellene rakatni egy ilyen órát"

Csak az nem úgy van, hogy felrakják, hanem el is viszik a régit, megszűnik a számlás lehetőség a házban örökre.

2020. júl. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amióta feltöltős van, kevesebbet fizetunk. Erdekes. Sose lennek szamlas.
2020. júl. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azzal tisztában vagyok, hogy elviszik a régi órát, el se férne egymás mellet, de ha ki van fizetve a tartozás, akkor biztos vissza lehet rakatni.

A másik probléma, hogy a 8 éve meghalt öregapám nevén van a szolgáltatás. Ez biztos jól megbonyolitja a dolgot.

2020. júl. 4. 06:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Halotti anyakönyvi kivonatot bemutatod, es atirjak. Inkabb annak orulj, ha nem lesztwk megbüntetve, hogy ennyj ideje nem lett átírva. Nem tudom, kozszolgaltato bunteti-e.


Meg azt se ha mas nevre kerul, mi lesz a tartozassal. Ha marad, akkor tudom, hogy azoknak levontak a tartozast, annyival kevesebb aramot kaotak vásárláskor. Pl 75 vagy 50 szazalekat szamolta ki es adta a rendszer

2020. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott még eszembe, hogyhogy nem kapcsolták még ki?

Budapesten 4-5000 Ft tartozásnál már kikapcsolják.

2020. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kikapcsolási moratórium van. Nem tudom ezt nyáron, miért kell még fentartani, azt hiszik ezzel segítenek, szerintem csak nagy adósságba terelik az embert.
2020. júl. 5. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!