Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyire vagytok megelégedve,...

Noncsi77 kérdése:

Mennyire vagytok megelégedve, mi a véleményetek az előrefizetős villanyórával?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Ja hogy Januárban már kiküldik a Májusi csekket is? Szép dolog hogy az áramszolgáltató nem képes venni a fáradtságot hogy havonta leolvassa az órát. Ismétlem, leolvassa és ne mi küldözgessük a mérőállást ahogy a vízműveknél.
2014. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekunk tok jo. Sokan vagyunk, igy anyumek jobban szamon tudjak tartani, hol is tartunk pontosan penz teren, szerintem sokkal egyszerubb es jobban lehet vele sporolni. :)
2014. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy kicsit félreérthetően tettem fel a kérdést,feltöltős villanyórára gondoltam. Azt hallottam róla,hogy kevesebbre jön ki a kw/ft,mert nincs benne a sok "sallang" díj. A második válaszolónak köszönöm a válaszát. (Az elsőnek is,csak nem arra gondoltam,hogy miért nem küldik havonta a csekkeket!)Egyébként én nem jelentem le havonta az óraállást,mégis kb annyit fizetek havonta amennyit fogyasztok,mert átlagban kiszámolom a napi/havi fogyasztást 1 évben egyszer és azt jelentem le,leolvasás utáni hónapban.
2014. máj. 31. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első pár nap kegyetlen volt, nézni, milyen gyorsan pereg. Most már azt mondom, jó ötlet volt, látjuk, hol tartunk, plusz nem lesz éves elszámolás, meg hatszámjegyű összeg az elszámolócsekken...

Szóval én most már örülök neki.

2014. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A havi bediktálás is jó, sőt újabban ennek a mobilos változata (a három mobilszolgáltató erre a célra készített telefonszámára számok beütésével rögzíteni a villanyóra állását) vagy a netes változat is létezik. Nincs évi elszámolás, horribilis számlákkal, csak évi egyszeri ellenőrző ELMÜ leolvasás és elszámolás.
2014. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!