Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért genyóznak velem a helyi...

Miért genyóznak velem a helyi benzinkúton?

Figyelt kérdés
Gázpalackos siesta kályhával IS fűtök, kb. hetente cserélgetem a palackokat, eddig a faluban lévő helyi benzinkúton cseréltem, de az utolsó 2 alkalommal azt mondták, hogy nincs gáz, megrendelték, de nem kapnak... múlt héten is ezt mondták... nekem ez gyanús, egy autópálya mellett közvetlen fekvő kútról beszélünk... kezdek kételkedni, hogy csak nekem nem adnak ki, de mi értelme ennek?

2020. nov. 25. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Igen, ezt jól látod.

Csak neked nem adnak...

2020. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

És most mit szeretnél ezzel, hogy ide kiírtad.

Intézkedjenek a moderátorok?

2020. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Meg is érdemled...

1-ha sziesztával fűtesz,

2-ha pálya melletti kúton veszel palackot!

2020. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ott tankolni azt nem szoktam, de a palackot ott adják a környéken a legolcsóbban...
2020. nov. 25. 18:01
 5/8 A kérdező kommentje:
1-es, máshol a faluban kapható gáz, csak ott nem, biztos a szállítók pont a benzinkutat kihagyják...
2020. nov. 25. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi szokott lenni az ottléted? Külsőd rendezett? Naponta alaposan tisztálkodsz?
2020. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sanker válasza:
42%

Valószínű nem csak te mész oda palackot vásárolni, így előfordulhat, hogy elfogyott. Erre esetleg nem gondoltál ?

Ezenkívül, ha készlethiány van akkor a szállító sem érkezik.

2020. dec. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#napitroll
2020. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!