Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Havi 150ezer forintból hogy...

Havi 150ezer forintból hogy lehet megélni egyedül, albérletben?

Figyelt kérdés

Olvastam az előző kérdést, és ott mindenki az én fizetésem dupláját írta.

Egyelőre otthon lakom, tanítónő vagyok, most nemrég végeztem, az első munkahelyemen dolgozok.

Már számolgattam én is az elköltözést, de még itthon élve is kevésnek érzem ezt a fizetést. (Nyilván, most hogy már keresek, besegítek a rezsibe és párszor enyim a bevásárlás is.)

Budapesten dolgozom, kezdek jövőre MSc-t (bár ebben ez a fizetés mellett bizonytalan vagyok) és a párom, barátaim is itt élnek. Az összeköltözés nem merül még fel, mert friss kapcsolat.

Nem tudom, hogy mit csináljak. Nem akarok pályát váltani (még), mert 4 éven át tanultam ezt és alapvetően nagyon szeretem, de úgy látom, hogy képtelen leszek valaha is a saját lábamra állni.


2021. jan. 2. 10:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na ezekből nem lesz plusz jövedelmed.

Talán a személyi edzés.

2021. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Lehetnél gyógytornász , tsmt , vagy valami . Te jobban tudod milyen szakirányra van lehetőséged még továbbmenni. Utána simán tudsz magánórákat adni 3500-5000ft/ alkalom.
2021. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A gyógytornász egy 4 éves alapképzés pl.
2021. jan. 9. 15:47
 14/14 anonim válasza:

Most még fiatal vagy és otthon laksz. Hosszú távon gondolkodj! Most képezd magad amíg lehet. Később, amikor már nagy kanállal eszed az élet keménységét mint pl albérlet, később gyerek, még nehezebb lesz!

Tényleg nem vagyok otthon a témában . Én csak annyit tudok, hogy a fiamat hordtam Dévényre 4000- ért, gyógytornára 3500-ért, de máshol 5000 lett volna és örültem, hogy kaptam időpontot. Egymásnak adtuk át a kilincset. Mindezt náluk otthon. 12-és voltam.

2021. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!