Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » 20 m3 víz fogyasztásért...

20 m3 víz fogyasztásért mennyit fizettek áram és vízre?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki a tulaj át akar minket bszni amit bizonyítani is tudunk és kb mindenki más így lássa nem mennek bele a storyba vizbol mindig párommal ennyit fogyasztottunk de sehol se fizettük ennyit érte. Nektek mennyi q fogyasztásotok és mennyi víz megy el?

A tulaj az magas áramdíj miatt a vízre fogja.. mindenki más azt mondja ne higyjunk neki mert nem így van



2021. febr. 1. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A víznek kb akkor van köze az áramhoz, ha melegíted. Szóval akkor most a bojlerről/mosógépről stb beszélünk? Mert ha igen egy átlagos bojler lazán benyel 200kW-ot, vagy többet, ha sokat használod.
2021. febr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is azt kérdem, mi köze az áramnak a vízhez?

Különben vizsgáljátok át a számlát, hasonlítsátok össze a mérőórákkal!

2021. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérjétek el a számlát a tulajtól.
2021. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A vízdíj nagyon helyfüggő, nekünk Budapesten kb 1000Ft/m3-re jön ki csatornadíjjal sallangokkal együtt.

Az áramot nem tudom értelmezni, hogy jön ide.

2021. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha 20 m3 melegvizet használtok el havonta ketten a pároddal, az nem kevés.

Azt fel is kell melegítenie a bojlernek!

Nem lehet, hogy ti gondoltátok azt, hogy majd "lefürditek a bérleti díj egy részét", hogy kicsesszetek a tulajjal?!


Esetleg egyszerűbb lenne, ha konkrét összeget is írnál, hogy ne mi találgassunk.

2021. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20m3 szerintem rengeteg. Mi 4-en, kéthavonta fogyasztunk el 12m3-t, úgy, hogy még van egy nagy akváriumom, amibe heti cirka 200 liter vizet cserélek. Valamint kádban fürdünk.
2021. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

6: Ez valahogy lehetetlenség, mert ahányszor megfürödtök, annyiszor 1 m3 víz fogy, négy kádnyi víz az 1 m3.

Persze lehet, hetente egyszer fürödtök, nem tudom.:)

2021. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Hogy jött ki ez a matek? Kiengedsz 250 litert, aztán a fele kifolyik a fürdőszobába ha beszállsz a kádba? 🤣🤣 Eleve nem teli kád vízben szoktunk fürdeni, lehet sokat is mondok ha max 50-80 literben, mivel 150-es kádunk van, aminek térfogata kb 160 liter a netes keresés szerint. A 10 éves ikrek fürdenek egy adagban, egy másikban meg én a párommal.
2021. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig csak jó volna,ha "belemennél a storyba"!...mert így csak találgatunk!

Írd le egyértelműen a kérdést: honnan jön a víz? *Szolgáltatótól csővezetéken? Van bekötve csatorna,vagy emésztő van még?

*Fúrt kútból,házi vízmű van???

2021. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A bérlők gyakran feltesznek egy provokatív kérdést,

azután eltűnnek.

2021. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!