Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mégis mi történik az Elmü-Émás...

Mégis mi történik az Elmü-Émász -> MVM Next szolgáltatóváltással? Elérhetetlenek, nem tartanak nyilván ügyfélként, stb.

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag ugyanaz történik velem, mint amit Google értékelésekben olvasok.

Azt mondták, hogy az Elmü átad minden adatomat, így az ügyfélszám is ugyanaz lesz.

Ennek ellenére nem tudok mérőállást lejelenteni lassan két hónapja, mert nem létezik az ügyfélszámom az MVM telefonos, vagy webes felületén sem. Energiaapp-ot szintén nem tudok regisztrálni emiatt.

Amikor felhívnám őket, elérhetetlenek, kvázi már úgy tűnik, szándékosan összevissza menükapcsolás van a telefonközponti automatánál, de ügyintézőhöz soha nem jutok el.

Levelet semmiről sem küldtek, semmilyen információt nem adtak.


Nálatok is ugyanez van?


2021. okt. 10. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem érnek rá az ügyfelekkel vesződni, mert még mindig a milliárdok egymás közötti szétosztásával vannak elfoglalva.
2021. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is NER-cég?
2021. okt. 10. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Megpróbáltam regisztrálni az új felületre az általuk kért adatokkal, elutasították. Megírtam a mail címükre a problémát és csatoltam egy korábbi számlát az adataimmal, hogy ők küldjék el nekem, milyen számokkal is kell regisztrálni. Néhány nap múlva elküldték a szükséges adatokat és az nem is szerepelt azok között, amiket a regisztráció során meg kellett volna adni.

Rossz az útmutatójuk.

Az általuk küldött adatokkal már sikerült.

2021. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van az Elműnél netes fiókod, annak a bejelentkezési kódjával, jelszavával beléphetsz az MVM-be. Én így tettem. Minden ugyanaz, min az Elműnél volt.
2021. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit a 4-es leírt, az nálunk tökéletesen működött, bevált, anyáméknál meg szóról szóra ugyanaz a helyzet, amit a kérdező is leírt. Ugyanabban a kerületben lakunk, közel egymáshoz.
2021. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2-es, természetesen az.

Elmű-Émász: alapítás éve 2015, Közbeszerzést nyert: 1 db. (6 év alatt 1 db)

[link]


MVM Next: alapítás éve 2019, Közbeszerzést nyert: 330 db. (2 év alatt 330 db. Szeptember 1-jén néztem rá először, akkor még csak 270 nyertes közbeszerzésük volt. Azóta az elmúlt 50 nap alatt 60 újabb közbeszerzést nyertek. Naponta egyet-kettőt.)

[link]

2021. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!