Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kibírnátok, hogy ne fűtsetek...

Kibírnátok, hogy ne fűtsetek novemberig, ha több réteg ruhában lennétek otthon?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Simán, mert kénytelen vagyok a piszkos anyagiak miatt. Még nem fűtök, csak a fürdőben negyedórát fürdéskor.

De mondjuk megfagyni sem kell, mert 20 fok van a lakásban.

2021. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A barátommal lakom együtt albérletben, és én vettem magamnak ilyen nagyon meleg pulóver pokrócot:


[link]


Azóta egyáltalán nem fázok, de ő már fűteni akar, nem hajlandó magának venni, és az anyjának panaszkodik rám, hogy milyen spórolós vagyok.

2021. okt. 14. 13:00
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

#2

Nincs ezzel gond, fűtsön, ha fázik és nem akar beöltözni!

Csak akkor tisztázd vele előre, hogy az ehavi fűtésköltséget egyedül kell, hogy állja!

2021. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk 16 fok van, még nincs fűtve, de az sem megoldás, hogy télikabátban, zárt cipőben van valaki otthon. Mindenkinek más a hőérzete.
2021. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Jövő héttől 20 fok. Hova akarsz fűtteni?
2021. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Kénytelen vagyok, mert panelban lakok és az egyik szomszéd elcseszte a radiátorát, így az egész sort nem tudják feltölteni, amíg meg nem csináltatja. Valami haverjával szereltette be az új radiátort, aki persze egyáltalán nem értett hozzá. A csövek semennyire nem illeszkednek, az egészből folyik a víz, az alatta lakót már eláztatta, amikor először próbálták feltölteni a radiátorokat. Persze javításról hallani sem akar, ha beszélni próbálunk vele csak ordibál, és azt mondja szerinte a szolgáltató hibája, hogy nem tudják feltölteni a rosszul illeszkedő radiátort. Ki tudja meddig húzódik még ez, úgyhogy biztosan lesz majd olyan, hogy kabátban ülünk itt bent.
2021. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Biztos kibírnám ha muszáj. De nem muszáj. 23 fokot igényleg nappal legalább.
2021. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem, én befűtöttem, kegyetlenül lehűlt, pedig a belvárosban vagyok.

Ráadásul hirtelen!

8-10 fokkal melegebb szokott lenni október első és szeptember második felében, mint idén, az eléggé megviselt így is.

Most 2 nap múlva még 5-9 fokos melegedés lesz!!!


Nyilván ha muszáj lenne spórolni még ezzel is, akkor másképp tennék.

Eddig is 70 000 Ft alatt volt az éves gázfogyasztásom, szerintem ennyit idén is megengedhetek magamnak.:)

2021. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Időjárástól függ. De alapvetően nem, mert általában reggel és este tudok szellőztetni, amikor hűvösebb van, attól lehűlne a lakás így is-úgy is.
2021. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Azóta egyáltalán nem fázok, de ő már fűteni akar, nem hajlandó magának venni, és az anyjának panaszkodik rám, hogy milyen spórolós vagyok.

Mert ha nem troll kerdes, akkor valoban fillerb@@szo vagy.

Inkabb magas szamla mint telaponak oltozve.

2021. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!