Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit fizettek az internet...

Mennyit fizettek az internet + tv csomagért? A vodafone 6190 Ft-t kínál egy ilyen csomagot, de nem tudom, hogy ez sok vagy sem.

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 20:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Oké és most az ár sok vagy sem?
2021. okt. 22. 15:23
 12/23 anonim ***** válasza:
Szia. Igen elég drága, főleg ahhoz képest ami zajlik itt, esetleg csatornaszám...?
2021. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#8: Nem a szolgáltatással volt baj, nekem volt kérésem feléjük. :) (Ettől függetlenül lehet más szolgáltatás jobb, nekem csak ezzel van tapasztalatom.)
2021. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson a vodafone semmilyen szolgáltatását igénybe venni! Amióta ezek a szarháziak átvették a UPC-től , mi itt Vác környékén azóta folyamatosan szívunk. Kb. heti 3 napon nincsn internet, tv is hol van, hol nincs. Az ügyfélszolgálatukat kb. 10. hívásra sikerül elérni, mindnél hallgathatod a hülye zenéjüket 45 percig, mire valamelyik nyomorult végre kapcsol. Bejelented reggel 9-kor a hibát, majd jön a sablonduma, észlelték a problémát, dolgoznak a javításon, legkésőbb du. 4-5-re készen lesz. És nem túlzok, ez heti 2-3 alkalommal előfordul. Képzelheted milyen jó a home office-ban dolgozóknak, hogy emiatt kell más társaságnál is előfizetni.

Bezzeg ha egy napot véletlenül csúszol a befizetéssel, akkor jön a fenyegető e-mail a kikapcsolásról, és 690.- fotintos késedelmi kamat külön csekken. Ilyen egy moslék bandát én még nem láttam.


Nem tudom próbálta-e már valaki rájukszabadítani a fogyasztóvédelmet, van-e értelme?

2021. okt. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
12e telekom. 2000 gigás net + tv.
2021. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
15-ös. Ez nem igaz. Sok helyre rákerestem és 2 giga net + 160tv csati olcsóbb. (vezetékes telefonnal)
2021. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
3 médiaboxunk van, talán azért ennyi.
2021. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor érthető, de 1 gigás net már valahol olcsóbb is, mint a Vodánál (Csak érdekességképp). 15, 17-es ezt oda kellett volna írni, mivel ez alapján értékelik a válaszod
2021. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Itt a számlám. Nem is 12 hanem 13. Kérlek mielőtt leírod hogy "Nem igaz" inkább kérdezz, mert a gyakorin töltött időm fele azzal megy el, hogy azt bizonygatom, hogy nem hazudok. Fárasztó. :)


[link]

2021. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tv-ből ahogy látod alap díjcsomagom van, telefon nincs, így az a +2box már olyan mindegy, mindenhogy drága.


Viszont márciusban költöztem a lakásomba, a Vodafone 50(!!!!) nap alatt akarta áthozni a netet, a telekom pedig megrendelés másnapján kiszállt.

2021. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!