Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A gáz pb palackos formája...

A gáz pb palackos formája megszűnik?

Figyelt kérdés

Pb palackról hajtok egy sziesztát meg egy konvektort, sajnos az elmúlt időben tapasztalom, hogy meg is nőtt a csere ára, ráadásul egyre több benzinkúton már csak dísznek állnak a gázpalackok, mert mind üres, cserère nincsen lehetősèg...


Tavaly ilyenkor dögivel volt palack, mèg a kicsi coopokban is lehetett cserèltetni, pár ève szinte ingyen hozzád vágták az üres palackot, most meg szinte alig hirdet valaki a MarketPlacen vagy Jófogáson.


Lassan èlerhetetlen lesz a gázpalack? :(



2021. dec. 14. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Kizárt, hogy megszűnik...

EGy csomó kerti grillkészülékhez is ilyet használnak az emberek.

2021. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Tegnap cseréltem, annyiba kerül, mint 10 éve. Az üres palackot sose adták ingyen.
2021. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyéb okai lehetnek,ha gáz csere telepen hiányzik a tele palack.
2021. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Én régebben rengeteteg palackot kifogyasztottam,és már jó ideje nem csináltam,de azért még legalább 1-szer elszívnék egy telit.Szóval nagyon-nagyon remélem hogy nem fognak megszűnni.
2021. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
rengeteget
2021. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

nem szűnik meg, millió lakásban, hétvégi házban használják. Van olyan vezetékes gáz hélküli nagy ház(több ezer)ahol a gázkazánt öt-hat palack táplálja.


Valószínű kicsi a haszonkulcs, nem éri meg a macera.

2021. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez valami lokális probléma! Az, hogy helyben mit tapasztalsz, az nem feltétlen jelenti azt, hogy az országos vagy akár globális probléma lenne!

Nálunk a benzinkúton is lehet palackot cserélni és venni is, a tűzépen is, sosincs olyan, hogy nincs! Emellett hetente hordanak házhoz, bár tény, hogy tételesen indulás előtt ezt vezetnie kell a futárnak, hogy hány palackkal indul el, azaz min. előtte való nap szólni kell, hogy cserét kérsz, aznap már nem lehet felhívni, hogy hozzál ide is!

Hogy szűnne már meg? Rengetegen használnak palackot még mindig tűzhelyhez is, de akár kerti grillhez is, pálinkafőzéshez, disznóölésnél pörzsöléshez, az ép.iparban szigetelőlemezek lemelegítéséhez. Fűtéshez, szieszta vagy konvektor stb.

Hogy fűtenek vele kazánról, na az kalandos. Olyat még nem láttam. Az biztos nem olcsó történet...

Az ár, az emelkedik és a palack ára is emelkedett, ez tény!

[link]

Vagy 100 normál 11.5kilós gázpalack. Mire gondolsz? Hogy nincs hirdetés a településedről, arról van szó? :)

Nem szűnik meg a gázpalack, ellenkezőleg, egy jó üzlet!

2021. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!