Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nem kaptam villanyszámlát,...

Nem kaptam villanyszámlát, elmű után MVM szeptember óta nem küldi?

Figyelt kérdés
Telefonon sem lehet őket elérni. Ti kaptatok rendesen a szolgáltatás váltás óta?
2021. dec. 17. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
igen, mi kapunk rendszeresen számlát. minden rendben van.
2021. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

A telefont hagyd a fenébe..vedd elő a hrsz, vagy házszám, esetleg lakásod szerinti elmű szerződésed, az utolsó befizetett villanyszámlád, az aktuális mérőállást, és ballagj be a szolgáltató irodájába. Sorszám, aztán szólítanak, majd előadod a problémád. Megoldják.


A telefon szart sem ér.

2021. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben kaptunk először mi is. Csodás átállás..
2021. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk az egész település várja a számlát, mégsem történik semmi
2021. dec. 17. 16:30
 5/7 Hintalow ***** válasza:
Nekem gond nèlkül ment bediktáltam neten (ahogy minden hónapban teszem) a záró óraállást, ès utána szokott módon jött a mailcìmemre a számla, csak már az mvm-től 🤷
2021. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Diktálom én is, hívtam az Elműt, ott a hölgy látta is az óraátállást, adott egy telefonszámot, de azt nem vették fel.
2021. dec. 18. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az MVM előbb küldte a számlát, minthogy az ELMŰ kiküldte volna a végelszámolást. Arra vártunk pár hónapot. Az első MVM számla után /az becsült állásról szólt, mert telefonon nem lehetett diktálni, nem voltak elérhetők/, regisztráltam az MVM oldalán, azóta ott jelentem az óraállást. Esetleg regisztrálj te is, aztán ott megnézheted, hogy mi van náluk rólad /óraállás, esetleges elkészült számlák/. Ha van ilyesmi, ez alapján jobban tudsz személyesen intézkedni!
2021. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!