Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hány hónapos tartozás után...

Hány hónapos tartozás után kapcsolják ki a szolgáltatást?

Figyelt kérdés

A nagymamám nevel engem 17 éves vagyok, gimnazista. Idén fogok érettségizni. A gonduk az, hogy tegnap a nagymamám sírva közölte velem hogy el van maradva a tévé és internet szolgáltatói számlákkal. Novemberi és a decemberi számlák nincsenek kifizetve, tegnap csak az októberi elmaradást tudta befizetni, hogy meg tudjunk élni a hónapban többet nem bír.

Annyira szégyellem magamat észre se vettem hogy ekkora baj van, mondtam neki hogy elkezdek diákmunkázni és februárban kifizetjük a tartozásunkat. 20ezer forint tartozásról van szó, megpróbálok a szolgáltatótól részletfizetést kérni. Lehetséges hogy kifogják kapcsolni? És előtte küldenek erről felszólítást?

Senkire nem tudok számítani, a szüleim árvaházba adtak, a mamám gyámsága alá kerültem.


2022. jan. 13. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
90napos tartozás után kikapcsolás.
2022. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3 . felszólitás után hamarosan
2022. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De még nem érkezett semmilyen felszólítás. Csak kérdeztem mire számíthatok. Van még lehetőségem február 10.én kifizetni a tartozást vagy kérjek részletfizetést?
2022. jan. 13. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha felhívod őket és nem itt érdeklődsz.
2022. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eltérő lehet egyes szolgáltatók gyakorlata, így pontos választ nem tudok adni, de ilyenkor a legjobb megoldás, ha beszélsz ügyfélszolgálattal, és nem csak úgy szó nélkül nem fizetitek. Elképzelhető hogy adnak kis haladékot, vagy akár részletfizetésre is lehetőséget. Viszont ha jól értem, akkor 10 000 Ft/hó havonta a tv+internet? Nem tudjátok kisebb csomagra váltani? Esetleg másik, olcsóbb szolgáltató nincs nálatok? Vagy hűségidőtök is van?
2022. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A TV pótolható nettel és rádióval...
2022. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!