Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » MVM villanyszámla?

MVM villanyszámla?

Figyelt kérdés
Vettem augusztusban egy házat, eszámla lett beállítva az MVM-nél, kapom is minden hónapban a gázszámlát, de villanyszámlát nem. Azt írja hogy nincs tartozás. Ez hogy lehetséges? Vagy majd megkapom februárban a 6 számlát egyszerre?
2022. febr. 4. 05:20
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
56%
Lett bejelentve óraàllàs?
2022. febr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Kellene kapjál, tehát valahol homok került a gépezetbe!

Hívd a szolgáltatót!

2022. febr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát mikor vettem a házat és minden át lett írva a nevemre akkor óraállást is kellett írni és egyenletes havi számlázás lett bepipálva becsült fogyasztás szerint.

Az MVM oldalán és az appban is az van hogy nincs tartozásom. Szóval nem az a helyzet hogy tartozok, de nem kaptam se csekket, se semmit.

2022. febr. 4. 07:52
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
Régebbi szàmlàkat meg tudsz nézni a fogyasztàsi helyen?
2022. febr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos.


Azért fura mert nem csak hogy be van pipálva az e-számla az appban, de konkrétan minden beállítás pontosan megegyezik a gázos fülön lévővel és az pontosan jön mindig.

2022. febr. 4. 08:00
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
Sima online felületen,gépről is ugyanez a helyzet?
2022. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen
2022. febr. 4. 08:05
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Hol laksz? Ha koràbbi Elmű-Émász szolgáltatási területen, akkor nem az MVM “alap” oldalán lesz a szàmla, hanem az Elmű-Émász MVM-es oldalán.


Fater is várta várta számlát, mire kiderült, hogy rossz helyen teszi.

2022. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Oda hogy tudok bejelentkezni?

A számlán lévő felhasználói adatokat kéri, de hát az nincs mert nincs számla!

2022. febr. 4. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Tuti be tudsz jelentkezni számla nélkül is, most kereestem vissza az emaileket. Én a 2 nappal azelőtt regisztráltam, hogy szerződtem volna velük...


Később a regisztrációhoz hozzá kellett rendelni engem és a fogyasztási helyet, ezeket az adatokat az átíráskor emailben megkapott szerződésről vettem. "Kísérőlevél szerződéstervezethez" ez volt a neve.


De egyáltalán ex-Elmű-Émász területen vagy??

2022. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!