Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Rossz óraállást diktáltam,...

Rossz óraállást diktáltam, fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Tévesen diktáltam óraállást és persze rendkívül magas számla jött a szolgáltatótól.. Telefonon azt az utasítást kaptam, hogy emailben küldjem el nekik az aznapi óraállást. Elküldtem és azóta se kép se hang.. A fizetési határidő ma jár le.
2022. márc. 28. 13:12
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
27%
Utàna majd hónapokig nem...és elvégre a te felelősséged a helyes szàm bediktàlàsa.
2022. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Majd lesztornozzák, és küldik a helyes számlát.

2022. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szolgáltatók kommunikációja ilyen, nem fogsz gyors választ kapni hónapos átfutási idők vannak.


Nekem vagy fél évbe telt mire le lett zongorázva túlszámlázás. Egyszer javították, aztán sztornózták közben kaptam fizetési felszólítást is. befizettem, majd rá 2 hónap múlva egyszer csak visszautalták a pénzt.

2022. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!