Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehet pontosan rezsit...

Hogyan lehet pontosan rezsit számolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves vagyok, sosem beszéltek nekem erről, és szeretnék információt szerezni erről. :)

Szeretnék költözni, és tudni szeretném hogy pontosan mi számít bele a rezsibe, és hogy átlagban mennyi lehet egy hónapban ezeknek az ára? (1 főre, spórolós vagyok inkább a használatban).

Előre is köszönök bármiféle segítséget! :)


2022. ápr. 21. 21:02
1 2
 11/13 kovpet ***** válasza:
9: Egy használt autó ára egymillió forint és ez ennyi volt száz évvel ezelőtt is és ennyi lesz száz év múlva is. De legalább van egy konkrét szám, amivel lehet kalkulálni...
2022. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kovpet ***** válasza:
Kérdező, rengeteg dologtól függenek az árak és gondolom, hallottad, hogy most nagyon elszaladtak az energiaárak. Jelenleg az állam a közös pénzből pótolja ki a különbözetet, de ez nem maradhat így hosszútávon. Simán lehet duplázódás vagy triplázódás is, ha a gyenge forintot is belevesszük.
2022. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9 vagyok, konkrétan idén ennyi értékűek voltak eddig a számláink, azért írtam ezt.. Természetesen ezek változhatnak is..Most 27 ezer ftot fizettem márciusi rezsire.
2022. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!