Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha árpilis 11-én bediktáltam...

Ha árpilis 11-én bediktáltam az óraállásokat,amit ugye kikell majd fizetni majd most.Ebben a rezsiben benne van még a márciusi hónap is ugye?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert most április 1-én költöztem új albérletbe.A tulaj a héten akar jönni a pénzért,és velem a teljes rezsit akarja kifizettetni.Pedig szerintem csak 11 napot kell kifizetnem.vagy rosszul gondolom?

2022. ápr. 25. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, márc. 11- ápr. 11-ig szól a havi számla, ha van olyan (nálunk éves számla van).

De neked csak ápr.1-11-ig kell fizetni.

2022. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igy van.....Hát igazából a leolvasás történt árpilis 11 -én.a számla fizetési határideje az csak most lesz....De végül is mindegy,mert ha április 11.én történt a leolvasás akkor addig lett kiszánolva rezsi.....A tulaj egyébként teljesen hülyének néz engem!!
2022. ápr. 25. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked is tudnod kellene, milyen a korrekt szerződés és birtokba adás, és ha az nem megy becsületesen, akkor nem szerződni vele.
2022. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát korrekt szerződést írtunk.devarra nem gondoltam hogy a teljes rezsit akarja kifizetett i velem....mindegy,mert ugysem fizetek neki teljes rezsit ha meg nem tetszik neki akkor ott hagyom az albérletet.
2022. ápr. 25. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Korrekt birtokba adás. Azt is írtam.
2022. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gondolom április 1-én amikor beköltöztél felírtál minden óra állást

abból könnyű visszaszámolni, mennyi rezsit fogyaszottál Te, és mennyit az elődöd

2022. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!