Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miert kuldenek rezszamlat ha...

Miert kuldenek rezszamlat ha diktalom a havi meroora allast?

Figyelt kérdés

Fizetem minden honapban, diktalas alapjan

Most megis kikuldtek 20.000ft rezszamlat



2022. máj. 25. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem volna célravezetőbb, ha magát a szolgáltatót kérdezed meg?
2022. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy a szolgáltatód küldte? Ugyanis én kaptam már kamu számlát,EOn-tól, Telekomtól is amit persze online fizethetnék be, csak mivel nekem az ilyen csoportos beszedésim van, így egyből tudtam, hogy csalás.
2022. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1/1 mert fel ora utan sem kapcsoltak be telefonon, interneten pedig nincs ra valasz, de ha nem tudnad, ez egy kerdezos oldal.



2/2 applikacion keresztul kaptam a szamlat, eredeti

2022. máj. 25. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem most van az éves leolvasásod, és az miatt kaphattál ilyen számlát? Nekem most van, de persze elvárják, hogy én fotózzam , vagy jelentsem le megint. Megnézném az ehavi óraállást, mert lehet hasraütésre beírtak valamit
2022. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem ide kell írogatni! - magam is ezt vallom - Hanem utána kell nézni a szolgáltatónál!

Ha nem írták le, nem indokolták meg a különböztet, akkor számon kell kérni, mi ez a tétel!

Eleve ott kezdődik, milyen óráról beszélünk? Víz, gáz, villany?

Éves mérőóraleolvasás mindegyik estében van, amikor ellenőrzi a szolgáltató az önként történő óraleolvasást.

Eltérő éves egyenleg adódhat a rossz leolvasásból, az inflációból, az állami támogatások változásából, de akár az óra hibájából vagy az éves leolvasás pontatlanságából (óraleolvasó hanyagságából), stb.

𝗘𝗿𝗿𝗲 𝗶𝘁𝘁 𝗻𝗲𝗺 𝗳𝗼𝗴𝘀𝘇 𝗲́𝗿𝗱𝗲𝗺𝗯𝗲𝗻 𝘀𝗲𝗴𝗶́𝘁𝘀𝗲́𝗴𝗲𝘁 𝗸𝗮𝗽𝗻𝗶!

2022. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az eves leolvasas decemberben van szerintuk

Felhivtam oket telefonon, azt a valaszt kaptam, hogy attol ugyanugy kuldhetik mint a tobbi szamlat

2022. máj. 25. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk is nonstop küldi az elmű (vagy mvm vagy mi a fene a nevük), teljesen alap a havi 3-4 számla, utána sztornózzák őket.

Már rákérdeztünk az ügyfélszolgálatnál, simán tagadták.

Egy ismerősöm szerint így tartják életben a postát, így 3-4x annyi levelet lehet kiküldeni.

2022. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen…. Mvm-rol beszeltem en is
2022. máj. 25. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A postát nemhiszem, mert már így se bírják. Szinte minden kínai csomagomat megsarcolják, de ki nem hozzák. Ráadásul már olyan is volt, hogy a Kínábolt rendelt csomagom végül egy csomagpontra került, a boltos szerint mostanában sok ilyen van, ha nem győzi a posta.
2022. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8

Ja, címkék alapján azt hittem eon.

2022. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!