Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Elzárták a vizet, de meddig?

Elzárták a vizet, de meddig?

Figyelt kérdés

Reggel 9 óta nincs viz. Társasházban lakok, 10 lakás van. Reggel óta 8-9 fele szivattyúzzák a vizet az útra (tisztítják vagy nem tudom). Mikor lesz újra víz? Mert senkit sem tájékoztattak előre, hogy ilyenkor meg olyankor nem lesz viz.


Illetve még az a kérdés ha így szivattyúzzák ki az útra akkor miért zárják el? (Nem értek hozzá bocsi ha hülyeséget kérdezek.


2022. jún. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben odaballagnék a szivattyúzó (?) urakhoz és megkérdezném.
2022. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted ki tudja a probléma okát és javítási időt? Mi?

Azért szivattyuzzák, mert a gödörbe víz alatt nem lehet dolgozni.

2022. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem attól függetlenül valami tájékoztatast adhattak volna, hogy nem lesz viz.. nem hiába van az a faliújságos szar amire infót kellene kiadniuk..
2022. jún. 13. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szivattyúzni kell meg miegymás, akkor erős valószínű, hogy nem előre tervezett karbantartás, hanem hiba elhárítás.

Ha annyire akarod tudni, akkor tényleg két opció létezik, vagy oda battyogsz a munkásokhoz és megkérdezed, vagy felhívod a szolgáltatót ügyfélszolgálatát és azoktól kérdezed meg. Utóbbinál van kisebb esélyed a sikerre.

2022. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hallatlan. A csőtörést egy héttel előtte be kell jelenteni ez a szabály.
2022. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!