Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit fog várhatóan emelkedn...

Mennyit fog várhatóan emelkedni a vízdíj a következő hónapokban?

Figyelt kérdés
A villanyáram megemelkedik, de nem tudom ebből mennyi fog áttevődni a vízdíjra. Vagy azt átvállalja az állam?

2022. aug. 5. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A vízmű telepek, szivattyúk mind árammal üzemelnek. Így szerintem várható jelentős drágulás. (Bár a cégek szerintem eddig sem lakossági árat fizettek.) Ez csak találgatás, de szerintem duplája is lehet akár.
2022. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

a villanyáram sem emelkedik, csak a "túlfogyasztás".


A vízdíjnak ehhez semmi köze, talán a szivattyúk költsége. A vízdíj mindenhol más, nem egységes.


Ez az egész nem lett átgondolva, meg kell várni az éves leolvasások fogyasztás-elemzését, majd az ebből eredő botrányt, ami talán szeptembertől várható, de inkább később.


Szóval melyik régió vízdíja érdekel? Budapesten a csatornadíj is attól függ.

2022. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A vízdíj eddig se hatósági áras volt. Régiónként más és más.


Egyelőre nem hallottam emelésről sehol.

2022. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
1-es vagyok újra, most néztem, a nem lakossági áram díja júliusban másfélszeresére nőtt, így nem lenne meglepő, ha azt áthárítják a vízművek majd. A vízhálózatok állapotáról nem is beszélve, aminek a felújításához szintén pénzre lenne szükségük.
2022. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kecskeméten lakom, de amúgy nyilván nem pontosan kérdezem, csak kb. nagyságrendileg.A rezsi témában a hírekben erről nem hallani, csak ahol vízhiány van, azokon a területeken kerülnek szóba a vízművek.
2022. aug. 5. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha valaminek el száll az ára az mindent magával visz.A víz sem lesz kivétel.

Csak egyszerre nem lehet mindent az emberekre zúdítani.

Ezért kellett a 2/3 ad,meg kell köszönni azoknak akik bedőltek Viktornak.

2022. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

6os "Ezért kellett a 2/3 ad,meg kell köszönni azoknak akik bedőltek Viktornak."


Pontosan. Köszönd meg Viktornak, és azoknak akik Viktorra szavaztak, hogy 2012 óta egy forintot sem emelkedett egyik rezsi tétel se.

A baloldali borzalommal már 10 éve nemcsak a rezsi, de minden más is a többszörösébe kerülne.

2022. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!