Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Elindítottam egy 60 perces...

Elindítottam egy 60 perces mosást,de utána 2x15 perces mosást kellett indítanom,mert elfelejtettem pár ruhadarabot betenni. Sok lesz így a rezsim?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ebben a hőségben gyorsabban felmelegszik a víz, kevesebb elektromos áram használódik.
2022. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt naponta eljátszod, akkor igen.
2022. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

EGY eset nem sokat számít, de legközelebb elöre gondolkodj, illetve ha kimarad valami, akkor várd meg, mire összejön hozzá egy adagnyi.

Habár az nem világos, miért kellett KÉT rövidprogram, egy nem lett volna elég?

2022. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert harmadjára sikerült találnom még egy ruhadarabot amit kikellett mosnom
2022. aug. 6. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a "jajj, elindítom 2 pulcsival a gépet, mert csak ezt vagyok hajlandó holnap felvenni" korszaknak vége. Illetve nincs vége, de annak ára lesz.
2022. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt a pár ruhadarabot hagyhattad volna a következő mosásra, ha ennyire rajtad van a rezsipara. Vagy kimosod kézzel 3 perc alatt.
2022. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimosod a kimaradt ruhákat a következő teljes adaggal, ennyi, ne legyél már ilyen életképtelen.Nem csak a rezsidet növeled, hanem szennyezed a környezetet is azzal amit csinálsz.
2022. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!