Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mejött a villanyszámlád?

Mejött a villanyszámlád?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 07:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10%
Mi ez a villanyszámla mizéria?! Mindig 10-e körül, vagy hónap közepén küldik az előző havi számlát. Miért küldenék most két héttel korábban?
2022. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%
#11, nálatok lehet, hogy így van, de máshol meg máshogy van. Nálunk aktuális hó 10-15.-e között van a diktálás, egy hétre rá a számla.
2022. aug. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
32%
Azok, akik villannyal főznek és sűrűn, van medence vagy jakuzzi vagy szauna stb. esetleg nappali áramról üzemeltetik a bojlert is, Ők azok, akik izgulhatnak a villanyszámlán, a többség még ha nem is fér bele a 210kW-ba, a villany piaci ára nem emelkedett annyira drasztikusan, mint a gázé, nagy átlagba számíthatunk egy 2-6 ezer forint pluszra, amit még mindannyian kitudunk küzdeni! Akik villannyal fűtenek, na azoknak nem most kell feltenni a kérdést, hanem majd január-február környékén! Akik gázzal, azoknál is a kérdésnek január-február környékén lesz súlya!!! Akkor jutunk oda, hogy az állítólagos 1/3-mad, ami több felmérés alapján is inkább 2/3-mad, egy jelentős része egészen egyszerűen nem fogja tudni kifizetni a számlát! Akárhogy is nézzük, az elsöprő többségnél nem az augusztusi villanyszámla a nagy kérdés! Úgyhogy jogosnak tartom azt a kérdést, hogy "mit izgultok rajta?"
2022. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
Megjött. Általanyt fizetünk, az elmúlt évek fogyasztás alapján SOHA nem léptük át az átlagot. Mostsikerült ugy kiszámolnia ezek apján a szolgaltatónak, hogy átlag feletti fogyasztást hozott ki.Tehát fogjnk piaci alapon áramot fizetni. A következő havi számlára már módosítjuk a valós óraállás alapján,mennyit számlázzanak. Dd az elsőt ők számolják ki...
2022. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, ezt hogy sikerült "megoldani" a szolgáltatónak..?
2022. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%

14# a kérdés az, a júniusban,júliusban mennyi havi átalányt fizettél?


és most mennyit?

2022. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem jött meg.... pedig erre a hétre vártam.
2022. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
34%
Nekem megjött négy napja. Még mindig ott virít rajta, hogy mennyit takarítottam mega rezsirizsával.
2022. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
55%
Megjött, de nem értem. Azt írja 300Ft túlfizetésben vagyok. Pedig én csak azt a csekket fizettem be az előző hónapban, amit kiküldtek. Attól tartok, majd szeptemberben fogok meglepődni.
2022. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%
19# ezek szerint diktáltál, és keveset diktáltál!
2022. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!