Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az MVM Next ügyfélszolgálata...

Az MVM Next ügyfélszolgálata elérhetetlen. Át tudom állítani a netes ügyfélszolgálati fiókomban az áram fizetést diktálósról átalányra?

Figyelt kérdés

Tavaly még Elmü ügyfél voltam, most már MVM Next.


Van MVM Next mobilapplikációm és fiókom is, de sem a mobilalkalmazásba belépve, sem a számítógépen belépve az oldalukra nincs olyan menüpont, amely emberi nyelven azt mondaná, hogy ott átállhatok diktálósról átalányra.


A telefont persze nem veszik fel, és online sem lehet időpontot foglalni.


2022. szept. 20. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Ez általában új szerződés, tehát nem lehet csak úgy online beállítással, egyikből a másikba lépkedni, viszont ha ezentúl nem diktálsz, akkor egy idő ők raknak át átalányba ;)
2022. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Átlehetne, van ilyen funkció, azonban nem működik. Olyan, mint a WC az Üvegtigrisben!

Többször is próbálkoztam, mindig hibaüzenetet kapok, hogy próbáljam később.

2022. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Hát igen. Jó magyar állami cég, szokás szerint egy trágyadomb az online felület, mert milliárdos közbeszerzésből az aktuális miniszter vérpistike fia dobott össze PHP-ben...


E-on felületén simán át lehet állni diktálós és átalány között és ha nem diktálsz, akkor se vágnak át átalányba, csak kapsz egy becsléses számlát.


Bár nem tudom, mi értelme van pont most átállni átalányra...

2022. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Aki gáznál diktál, az hülye. Csak hátránya van.
2022. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
#4: Áramról van szó, öcsi, nem gázról!
2022. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Mindegy, ott is fenntartom a véleményem.
2022. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Áramnál nincs jelleggörbe. Ha diktálsz, akkor nem fog meglepetés érni az éves elszámolásnál!
2022. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen, csak ha valaki gázzal fűt, akkor télen sokkal többet kell fizetnie.
2022. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#2: Le tudnád írni, melyik menüpont az pontosan? Én is megpróbálnám...
2022. szept. 21. 21:43
 10/21 anonim ***** válasza:

8.

Miért kéne többet fizetnie? Én pl minden évben alatta voltam a mostani limiteknek a téli hónapokra. A nyári limiteket viszont dugják fel maguknak, 15 m3 alattit csak és kizárólag az tud megcsinálni, aki a 3-ból (főzés, vízmelegítés, fűtés) csak egyre használja, de lehet, hogy még a vízmelegítésre se jön ki. A sok gázt csak fűtésre használó (nyáron ugye nekik 0) lehúzza az országos átlagot a nyári hónapokban, ez nettó szívatás a többieknek. Miért nincsenek eltérő jelleggörbék a felhasználás szerint?

2022. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!