Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kinek mennyire fáj a rezsikölt...

Kinek mennyire fáj a rezsiköltség emelkedése? Többet fizettek màr? Albérletesek mennyire durva nálatok? Lemondtatok a saját lakásról már, elfogadva, hogy ilyen albérlet és rezsiár mellett nem lesz rá soha pénzetek? Vagy tudtok azért félretenni?

Figyelt kérdés

#rezsi #lakás #albérlet #rezsi növekedés
2022. szept. 28. 06:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy lemondtunk.

Ezen az oldalon az emberek a fizetésük 120%-át albérletre költik.

Vagy 150%-át a saját garzon törlesztőre.

Kedves ingatlanosok, nem unjátok még a kamu kérdéseket?

A piaci ár azt jelenti, hogy egy középosztálybeli fizetésből közepes házat tudsz venni. Ha a fene fenét eszik is, mert nincs más aki megvegye.

2022. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Én szeretem a hideget szóval kb semennyire, majd nyáron fog a légkondi.
2022. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-es mi számít középosztálynak? mert ha az átlagfizetés, akkor abból házat nem veszel az biztos
2022. szept. 28. 08:08
 4/20 A kérdező kommentje:
maximumum az avason egy putris panelt :D
2022. szept. 28. 08:08
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Szóval szerinted az átlagfizetést kapnak az ott lakók, tehát 2 emberből 1 nél okosabbak.

Én fúrótornyokhoz szállítok be, tehát akkor nálad okosabbak. OK.

2022. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk egyelőre nem nőttek a költségek, ettől függetlenül saját lakás, pláne ház? Pfff.... aki nem pulyás és nem akar hitelt, annak sosem lesz.
2022. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös erős volt a reggeli cucc amit nyomtál :D
2022. szept. 28. 08:37
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

"nem akar hitelt"

Egy felelősen felvett hitel nem ördögtől való. Ezt már ~190 évvel ezelőtt is tudták.

Ha valaki ismeri a saját korlátait és nem akarja játszani az eszét akkor egy hitel jó eszköz a cél hamarabbi eléréséhez.

2022. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Még nem kaptam emelt számlát, nem tudok válaszolni. Előzetes sszámításokat már végeztem, de ez nem a valóság. Arra még várok.
2022. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Még csak most kapcsoltuk be a fűtést szóval majd eztán derül ki. Mindenesetre valószínűleg a többszöröse lesz mint tavaly.
2022. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!