Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ezek az elektromos berendezése...

Ezek az elektromos berendezések mennyibe kerülnek átlagosan?(rezsi)

Figyelt kérdés

Szeretnék kalkulálni, hogy ha albérletbe költöznék, mekkora kiadásaim lennének rezsi szempontból. Még sosem laktam albérletben, így még elképzelésem sincs, hogy ezek mennyibe kerülnének.

Mekkora rezsire számíthatok ezek mellett? Havi 200 ezer nettót keresek, az egyszobás albik amiket néztem, 65-80 ezer között vannak bérleti díj szempontból, beleférne-e a fizetésembe?

Heti 3 alkalom mosógép, napi 8-10 óra laptop működés (home officeból dolgozom), hűtő, internet, mikró, sütő (ritkán), maga a főzési felület és minden egyéb.



2022. szept. 30. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:
A minden egyébbe a vizet, gázt értem, áramot, hogyha a fent felsorolt eszközöket használnàm.
2022. szept. 30. 15:54
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Hát, nekünk nyáron mikor ilyen alap dolgok mennek akkor 4-7ezer ft között szokott lenni a villanyszámla.
2022. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nemaRendőrség ***** válasza:
63%

2-4e ft per hó áramszámla. Attól függ mennyit, mit és hogy sütsz, főzöl.


A kukta most reneszánszát éli mert rengeteg pénzt lehet vele megtakarítani

2022. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!